Voľné pracovné miesta Prievidza – práca a brigáda

Práca Prievidza, Nováky, Bojnice, Handlová a okolie. Hľadáte si zamestnanie alebo brigádu? Tu, na stránke nájdete odkazy na aktuálne inzerované pracovné ponky cez úrad práce a na slovenskom internete, plus ďalšie tipy na získanie práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Prievidza cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Prievidzi cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. V databáze by sa mali nachádzať aj ponuky pre uchádzačov ZŤP.

Práca Prievidza a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Prievidza sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Prievidzského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

V prípade že hľadáte viac inzerátov, môžete sa pozrieť aj na ďalšie pracovné a inzertné portály ich prehľad nájdete TU.

Možnosti brigády v Prievidzi a okolí

Pri hľadaní brigády v Prievidzi pre študentov (ale nie len pre nich) Skúste kontaktovať niektorú z personálnych agentúr v meste. Veľkú šancu na úspech ponúkajú aj veľké predajne obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
S vodičským preukazom sa môžete takmer ihneď zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Prievidzské pizzerie: Pizza Pub Jantár, Pizzeria Pepperoni, Pizzeria Stefany, Pizza Royal, Pizzéria Mondo, Pizza PIAZZA, Pizzeria Relax a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Medzi ďalšie možnosti patria sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, či SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Pracovať môžete napríklad ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná, recepčná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Preuge, Magura, Squash, Hokejka, penzión Oáza, v Bojniciach Bojnický Vínny Dom, hotel Pod zámkom, Lipa, Kaskáda Garni Mado a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá: OC Korzo Shopping centrum (Gate, New Yorker, Orsay, Takko, Baťa, Panta Rhei a ďalšie), obchodný dom Prior, Obchodné centrum na Hornonitrianskej ceste), ďalšie veľké predajne (Baumax, Gate, Merkury market, Asko Nábytok, NAY Elektordom, atď). Ale aj supermarkety (Tesco (niekoľko predajní), Kaufland, Lidl (niekoľko predajní), CBA, Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
Ženy nájdu uplatnenie aj v zdravotníctve (zdravotná sestra, lekárka, ale aj upratovačka). Najväčšie zdravotnícke zariadenia v meste sú Uniklinika Prievidza a Nemocnica s poliklinikou v Bojniciach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese PD

V Prievidzskom okrese patrí medzi najvýznamnejšie firmy, z pohľadu počtu zamestnancov spoločnosti v rôznych odvetviach priemyslu.

Výrobné haly tu má vo významná svetová potravinárska firma Nestlé Slovensko, ktorá sa vo svojom závode zaoberá výrobou zeleninových a mäsových bujónov, polievok, korenia a dehydrovaných potravín. Prievidzské pekárne a cukrárne (PPC Prievidza) je významný miestny výrobca pekárenských a cukrárenských výrobkov, ale sú tu aj ďalšie pekárne ako napríklad DUKE(uplatnenie pre profesie cukrár, cukrárka, pekár, aj vodič na rozvoz tovaru)

Firma YAZAKI SLOVAKIA produkuje káblové zväzky pre automobilový priemysel. Technic Development Slovakia je obuvnícka firma. Práca vo výrobe dáva príležitosť pre pozície operátor vo výrobe.

V stavebníctve pôsobí napríklad firma Skanska BS. Práca na stavbe je príležitosť pre profesie murár a ďalšie.

V regióne ťaží hnedé uhlie spoločnosť Hornonitrianske bane (práca v bani). Firma má strojársky závod Banská mechanizácia a elektrifikácia v Novákoch.

V meste pôsobí významný výrobca hliníkových a plastových okien a dverí firma INCON, aj firma GeWiS Slovakia, ktorá vyrába hriadele, ozubené kolesá, prevodovky a pod..

V obci Dolné Vestenice firma sa firma SaarGummi Slovakia zaoberá výrobou tesniacich systémov z elastomerov pre automobilový priemysel). Nachádza sa tu aj výrobný závod firmy ContiTech Vibration Control Slovakia, ktorá tu vyrába výrobou gumové a gumovo-kovové diely pre ďalšie priemyselné využitie. Ďalšou gumárskou firmou je spoločnosť VEGUM.

V obci Lehota pod Vtáčnikom má prevádzku firma Mäso Ponitrie predaj mäsa a mäsových výrobkov (príležitosť pre profesiu mäsiar)

Firma PORFIX – pórobetón vyrába v obci Zemianske Kostoľany stavebné materiály.

V meste Bojnice sídli spoločnosť UNIPHARMA – 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou liekov a zdravotníckych pomôcok a má tu jedno zo svojich obchodno distribučných stredísk (obchodný (zástupca) reprezentant, vodič dodávky)

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Bánovciach nad Bebravou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Partizánskom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trenčíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Ilave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Martine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiari nad Hronom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Turčianskych Tepliciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žarnovici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: