Voľné pracovné miesta Bánovce nad Bebravou – práca a brigáda

Práca Bánovce nad Bebravou. Zamestnanie a brigády v okresnom meste a okolitých obciach okresu. Najvýznamnejšie firmy vzhľadom na počet zamestnancov v regióne.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Bánovce nad Bebravou cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Bánovciach nad Bebravou cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Mali by ste na nej nájsť aj viacero ponúk pre ZŤP, nakoľko je to v tomto smere najlepší zdroj.

Práca Bánovce nad Bebravou a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Bánovce nad Bebravou sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Bánovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

V prípade že hľadáte viac inzerátov, môžete sa pozrieť aj na ďalšie pracovné a inzertné portály ich prehľad nájdete TU.

Možnosti brigády v Bánovciach nad Bebravou a okolí

Pri hľadaní brigády v Bánovciach nad Bebravou pre študentov (ale nie len pre nich)  to môžete skúsiť v predajni niektorého z  obchodných reťazcov, alebo navštíviť pracovnú agentúru a opýtať sa na možnosti práce na dohodu.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
Takmer ihneď sa ako muž s vodičským preukazom môžete zamestnať v profesii vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Bánovské pizzerie: Pizzeria – Reštaurácia PALERMO, Pizza z Jadranu, Pizzéria Slniečko a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, v obchode môžete pracovať ako predajca, ale aj ako pracovník SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Arkádia, Kanada, motorest Eso – DALLAS a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac obchodov sa nachádza v centre mesta a v obchodných centrách (OC Vendo Park, pri Kauflande), Sú tu ale aj supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, CBA a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese BN

Medzi významných zamestnávateľov v Bánovskom okrese určite patrí Hella Slovakia Signal-Lighting, výrobca svetiel pre automobily, alebo firma Gabor vyrábajúca topánky, či firma MTA Slovakia (pobočka talianskej firmy) vyrábajúca diely pre automobilový priemysel. Firmy ponúkajú možnosť zamestnať sa napríklad pre profesie operátor výroby, vodič, skladník, vodič VZV a ďalšie.
Podiel na zamestnanosti v meste má aj potravinársky priemysel, ktorý zastupuje napríklad mliekareň MILSY, vyrábajúca nátierky, jogurty, syry a ďalšie mliečne výrobky, odevný priemysel zastúpený výrobcom pánskych košieľ a dámskych blúzok, spoločnosťou Zornica Banko Fashion, či ďalšie odvetvia. Firma Kovyt, sa zaoberá kovovýrobou (pozície – operátor CNC strojov a pod.), firma Tanax Trucks vyrába úžitkové a vojenské vozidlá, či spoločnosť Modest Delta, ktorá sa venuje konštrukčnej a stavebnej činnosti.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Trenčíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prievidzi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Novom Meste nad Váhom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Topoľčanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Partizánskom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: