Voľné pracovné miesta Partizánske – práca a brigáda

Práca Partizánske. Odkazy ponuky úradu práce a na najlepšie webové stránky pre hľadanie brigády, alebo zamestnania v meste aj v celom okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Partizánske cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Partizánskom cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Mali by ste na nej nájsť aj viacero ponúk pre ZŤP, nakoľko je to v tomto smere najlepší zdroj.

Práca Partizánske a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Partizánske sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Partizánskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Môžete používať len uvedené, zamestnávateľmi najpoužívanejšie webové stránky (spolu s ISTP portálom). Viac pracovných a inzertných portálov na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Partizánskom a okolí

Pri hľadaní brigády v Partizánskom pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť pracovné agentúry. Príležitosti ponúkajú aj veľké predajne obchodných reťazcov (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície, ktoré si nevyžadujú zvláštne zručnosti alebo schopnosti, predstavujú príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. So skupinu B alebo aj C môže pracovať napríklad ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Partizánske pizzerie: Reštaurácia Rebeka, Štreka pizza, Pizza z majáku, Pizzeria Paradiso, Pizzéria Singer a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú veľkosklady a logistické parky, kde sa môžete zamestnať ako vodič VZV, či skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ako žena sa môžete rýchlo zamestnať ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Baťovan, Vegas, penzión Kalinka, Artur, Salaš a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii (aj pre profesiu kuchár).

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Galaxy, biznis centrum Kolonia, OC Nitrianska) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa (dve predajne), CBA, Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese PE

Obuvnícky priemysel zažil výrazný útlm, avšak aj napriek tomu sa viacero firiem v Partizánskom okrese a zvlášť v samotnom okresnom meste venuje jej výrobe.
Výrobe obuvi sa venujú napríklad firmy RIALTO, ZEIS Slovakia, NOVESTA (Vulkan), vyrábajúca celegumovú a gumotextilnú pracovnú aj módnu obuv, SPERIAN Protection Slovakia (okrem obuvi vyrába aj ochranné pracovné prostriedka postroje. V obci Bošany vyrába štandardnú aj špeciálnu obuv spoločnosť Unitop.

Práca vo výrobe predstavuje príležitosť pre profesiu operátor vo výrobe, vodič VZV atď.
Významným zamestnávateľom je firma Partizánske Building Components-SK výrobný závod spoločnosti VELUX, významného výrobcu strešných okien.

Medzi ďalšie dôležité firmy patrí Honeywell Safety Products Slovakia, ktorý sa vo výrobnom závode zaoberá výrobou osobných ochranných pracovných prostriedkov od respirátorov, cez ochranné okuliare, až po pracovnú obuv, spoločnosť MicroStep-PA, ktorá sa zaoberá výrobou lisov, aických liniek a ďalších strojných zariadení, firma ContiTech Vibration Control Slovakia, ktorá vyrába výrobou gumové a gumeno-kovové diely pre ďalšie priemyselné využitie, či gumársky podnik Vipo.

Spoločnosť Eson Europe vyrába rámy a stojany pre LCD televízory.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Bánovciach nad Bebravou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prievidzi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Topoľčanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žarnovici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Zlatých Moravciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trenčíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: