Voľné pracovné miesta Zlaté Moravce – práca a brigáda

Práca Zlaté Moravce. Aktuálne ponuky zamestnania alebo brigády v meste a okrese. Prehľad podnikov ktoré sa radia k najvýznamnejším zamestnávateľom v okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Zlaté Moravce cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Zlatých Moravciach cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Ponuky tu môžu nájsť aj uchádzači ZŤP. Rovnako ÚP môže pomôcť aj  pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Zlaté Moravce a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Zlaté Moravce sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Zlatomoravského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Sledovať môžete len uvedené webové stránky, ale ak chcete, môžete sa prehrabávať aj väčším množstvom inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Zlatých Moravciach a okolí

Pri hľadaní brigády v Zlatých Moravciach pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr. Svoje pobočky tu majú napríklad agetúry POWERSERV, Lugera & Maklér, či ProAct People. Ďalšou príležitosťou sú obchodné reťazce (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Na niektoré profesie nepotrebujete zvláštnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Zlatomoravské pizzerie: Premio Ristorante & Pizzeria, Pizzeria Župan, Chilli Pizza Ristorante, Oregon Pub, pizza EL DIABLO a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Uplatniť sa môžete ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Eminent, ViOn a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC TeKOV) a supermarkety (Tesco, Lidl, CBA, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese ZM

Firmy, ktoré zamestnávajú najviac ľudí v Zlatomoravskom okrese sú viac menej sústredené v okresnom meste.

V podniku na výrobu chladničiek tu pracovali tisícky zamestnancov. To je však už minulosťou a o zamestnanosť sa v meste už starajú iné firmy. Mnoho z nich má svoje prevádzky v priemyselnom parku.
Významnými spoločnosťami sú Volkswagen – elektrosystémy, či Estamp Slovakia výrábajúce komponenty pre automobilový priemysel (káblové zväzky), výrobca kompresorov firma Danfoss Compressors, firma NPL S lisujúca plechy.

V stavebníctve sa výrobou stavebných materiálov zaoberajú firmy WIENERBERGER Slovenské tehelne, alebo Kameňolomy a štrkopiesky, realizáciou stavieb napríklad ViOn.

Výrobou a opravami špeciálneho náradia a strojov sa zaoberá podnik HP STROJÁRNE.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Nitre cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Leviciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Topoľčanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Partizánskom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žarnovici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: