Voľné pracovné miesta Topoľčany – práca a brigáda

Práca Topoľčany. Pracovné príležitosti pre mužov a ženy v mesta a celom okrese. Ponuka zamestnania a brigády pre celý región online.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Topoľčany cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Topoľčanoch cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. ÚP by mal pomôcť pri hľadaní zamestnania v zahraničí, ale aj uchádzačom ZŤP.

Práca Topoľčany a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Topoľčany sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Topoľčianskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Pre mesto ponúka riadkovú inzerciu regionálny inzertný denník PARDON. Inzeráty nájdete aj na jeho webovej stránke.

Uvedené weby patria medzi najkvalitnejšie zdroje a väčšinou si vystačíte s nimi. Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Topoľčanoch a okolí

Pri hľadaní brigády v Topoľčanoch pre študentov (ale nie len pre nich) to môžete skúsiť v predajni niektorého z  obchodných reťazcov, alebo navštíviť pracovnú agentúru a opýtať sa na možnosti práce na dohodu.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Skoro každý muž môže pracovať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Topoľčianske pizzerie: Reštaurácia a pizzéria Fontána di trevi, Pizzéria Florida, Pizza Viliam, Pizzéria Koloseum, Pizza Maxim, Reštaurácia a pizzéria Alfredo a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Kaštieľ, Koruna, Kopačka, Puk, Zara, penzion Felix, Batavya, hotel Hradná stráž v obci Topoľčianky a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Juh, OC Topolis, Shopping Centre Topoľčany) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa (niekoľko predajní), CBA (niekoľko predajní), Milk Agro a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese TO

Najväčšie firmy sú v Topoľčianskom okrese sústredené prevážne v okresnom meste.
Možno z nich spomenúť napríklad firmu Brueckner Slovakia zaoberajúca sa výrobou strojov na spracovanie plastu, významného slovenského výrobcu piva pivovar Topvar, spracovávateľa a výrobcu mäsových výrobkov Hyza (príležitosti okrem pozícií mäsiar aj vodič na rozvoz tovaru), firmu Elektrokarbon zaoberajúcu sa spracovaním uhlíkových materiálov. či výrobcu elektrosúčiastok pre automobily firmu SEWS Slovakia. Diely pre automobily vyrába aj firma Z Industries SK (Zanini). V strojárstve pôsobí firma TOPOS TOVARNÍKY.
Odevný priemysel v meste zastupuje firma Ozeta Neo, v ktorej sa šije pánska konfekcia.

Príležitosti ponúka aj okolí okresného mesta. Napríklad priemyselná zóna Krušovce vzdialená od okresného mesta len pár kilometrov severovýchodne. Výrobné prevádzky tu majú firmy ZKW Slovakia, výrobca svetiel automotive priemysel, ale aj známy výrobca kuchynských liniek a nábytku firma DECODOM, firma Deufol Slovensko zameraná na balenie tovaru.

Necelých 20 km vzdialené Partizánske. Trasu Topoľčany Partizánske zvládne rýchlik za 20 minút.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Nitre cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Piešťanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Partizánskom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Hlohovci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Zlatých Moravciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bánovciach nad Bebravou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Novom Meste nad Váhom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: