Voľné pracovné miesta Piešťany – práca a brigáda

Práca Piešťany, Vrbové a okolie. Aktuálne ponuky zamestnania alebo brigády pre mužov a ženy v regióne. Prehľad spoločností ktoré sa radia k najvýznamnejším zamestnávateľom v okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Piešťany cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Piešťanoch cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Toto by mal byť tiež najlepší zdroj ponúk pre ZŤP.

Práca Piešťany a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Piešťany sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Piešťanského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Mali by ste si vystačiť so sledovaním týchto portálov. V určitých prípadoch sa vám ale môžu hodiť aj ďalšie. Zoznam slovenských pracovných a inzertných portálov na ktoré sa ešte môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Piešťanoch a okolí

Pri hľadaní brigády v Piešťanoch pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr orientovaných na sprostredkovanie brigádnických pozícií, ale môžete to tiež, skúsiť v niektorom z obchodných reťazcov, ktoré majú v meste prevádzku.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Na kvalifikáciu nenáročné profesie predstavujú príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz (so skupinu B alebo C) a vie sa tak zamestnať ako vodič taxislužby, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Piešťanske pizzerie: Pizzeria Leierov dvor, Pizza od Pávam, Pizza Bandi, Pizzeria La Stella, Pizza Expres, Pizza k dverám, Pizza Mizza a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Môže sa ale zamestnať aj ako vodič VZV, skladník, predavač, operátor výroby, pracovník  SBS. V kúpeľoch aj ako masér. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.

Práca pre ženy:
Ak ste žena, môžete si nájsť uplatnenie v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, recepčná, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Piešťany, Thermia Palace, Danubius Health Balnea Esplanade, Balnea Palace, Magnólia, Pavla, Park Avenue, Rybársky dvor, Balnea Splendid, Balnea Grand, Park, Spa & Wellness hotel Máj, Grand Boutique Hotel Sergijo, Sandor Pavillon, Satelit, hotel City, Panoráma, SOREA Sĺňava, Jalta, Odevák a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii (práca aj pre mužov, napríklad na pozícii kuchár, alebo údržbár).

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Aupark Shopping Center, obchodný dom Prior, OC Kocka, obchodná galéria Family Center) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, CBA, Billa (viac predajní) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
Ženy sa uplatnia aj v zdravotníckych zariadeniach, príklad na pozícii zdravotná sestra.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese PN

V Piešťanskom okrese sa najviac pracovných príležitostí nachádza v okresnom meste. Významným odvetvím, vzhľadom na prírodné dispozície je cestovný ruch naviazaný na kúpeľníctvo. Medzi dôležitých zamestnávateľov preto patrí napríklad spoločnosť Slovenské liečebné kúpele a ďalšie väčšie i menšie ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Z priemyselných podnikov patria medzi najväčšie napríklad výrobca polovodičových súčiastok spoločnosť ON Semiconductor Slovakia, firma Topaz LGP vyrábajúca diely pre televízory, či výrobca kryštálov firma Delipro.

Sídlo spoločnosti tu má Home Credit Slovakia, jeden z najväčších slovenských poskytovateľov pôžičiek (práca v administratíve), či veľkoobchod NACHEMA Group (práca v sklade).

V obci Vrbové vyrába firma Bodet & Horst mattress ticking poťahy na matrace.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Hlohovci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Myjave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Novom Meste nad Váhom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Topoľčanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Senici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Skalici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: