Voľné pracovné miesta Hlohovec – práca a brigáda

Práca Hlohovec, Leopoldov a okolie. Hľadáte si brigádu či zamestnanie? V meste, alebo v širšom regióne? Na tejto stránke nájdete tie naj online zdroje pracovných ponúk, a ďalšie praktické informácie.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Hlohovec cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Hlohovci cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke, čo je spomedzi všetkých jeden z najlepších zdrojov ponúk pre ZŤP.

Práca Hlohovec a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Hlohovec sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Hlohoveckého okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Môžete sledovať len tieto weby (zamestnávateľmi mi sú najpoužívanejšie, ale pre získanie viac inzerátov, môžete použiť ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Hlohovci a okolí

Pri hľadaní brigády v Hlohovci pre študentov (ale nie len pre nich) skúste kontaktovať niektorú z personálnych agentúr v meste. Veľkú šancu na úspech ponúkajú aj veľké predajne obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Existujú profesie, ktoré si nevyžadujú špeciálnu kvalifikáciu a môže ich vykonávať takmer každý a ihneď, s krátkym zaškolením.
Práca pre mužov:
Napríklad skoro každý muž má vodičský preukaz ( B alebo aj C), vďaka čomu sa môže zamestnať ako vodič. Môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Hlohovecké pizzerie: PIZZA La Stella, Reštaurácia TERASA, PIZZA GRANDE, Pizzeria San Diego a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady a výrobné firmy, kde môžete pracovať ako vodič VZV, skladník, alebo ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Jeleň, Stofing, Šport, privátny hotel U Janásov a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac obchodov je v uliciach centra mesta, obchodných centrách (OC Váh, obchodná galéria pri Kauflande).  Supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, a ďalšie) sú tiež zaujímavou možnosťou uplatniť sa ako predavačka.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese HC

Veľké priemyselných podniky zamestnávajúce najviac zamestnancov Hlohoveckom okrese pôsobia v rôznych odvetviach.
Väčšina z nich sa nachádza v okresnom meste.
Patrí medzi drôtareň Bekaert Hlohovec, či podobnou činnosťou sa zaoberajúca spoločnosť Drumet, ktorá vyrába aj oceľové laná. Strojárskou výrobou sa zaoberá spoločnosť AGROFINAL, ktorá produkuje sejacie stroje.

Podnik Faurecia Slovakia vyrába diely pre automobilový priemysel. Jedná sa predovšetkým o palubné dosky a nárazníky, firma KLIMATI ČP sa zameriava na vzduchotechniku.

Vo farmaceutickom priemysle pôsobí významný výrobca liečiv, spoločnosť Zentiva, poľnohospodárstvo zastupuje podnik FOOD Farm.

Kovo a drevovýrobou sa zaoberá Výrobné družstvo LUBONAS.

V obci Koplotovce pôsobí v potravinárskom priemysle firma Vetter Slovakia.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Nitre cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Piešťanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Topoľčanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Galante cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: