Novostavby Hlohovec a okolie

Aj keď príležitosti na bývanie v novostavbe v Hlohovci sú, nie je ich príliš veľa. Ktoré sú to?

Novostavby bytov na predaj v Hlohovci

  1. Nové byty v Hlohovci určené na predaj boli postavené v mestskej časti Dolná Sihoť, na ulici Nábrežie Andreja Hlinku. Jedná sa o pokojnú lokalitu pri Váhu s množstvom zelene, vzdialenej približne 2 km juhozápadne od centra mesta. V blízkosti sa sa nachádza kúpalisko a zámocká záhrada. V päťpodlažnom bytovom dome, pozostávajúcom zo štyroch sekcií sa nachádza spolu 83 bytov. Byty sú v dispozíciách 1+kk a 2+kk. Parkovanie je možné pred bytovým domom.
  2. V tesnej blízkosti centra mesta Hlohovec, na ulici Závalie bol postavený bytový dom Závalie Hlohovec. Celkovo 41 bytov je rozmiestnených na piatich nadzemných podlažiach. V bytovom dome sa nachádzajú aj 3 a 4 izbové byty, ale prevážna väčšina sú 1 a 2 izbové. K dispozícii na parkovanie sú garážové státia a parkovacie miesta pri objekte.
  3. Niekoľko nových bytov sa v Hlohovci nachádza aj v bytovom dome na ulici Železničná, alebo na ulici Rudofa Dilonga, v blízkosti Váhu, v nadstavbe staršieho bytového domu. Jedná sa o 2 izbové byty s vlastným kúrením.

Nové byty v okrese Hlohovec

Leopoldov

Len pár kilometrov severozápadne od Hlohovca v Leopoldove, sa realizuje projekt obytného komplexu Novopold. Ten zahŕňa okrem výstavby rodinných domov aj stavbu nízkopodlažných bytových domov s 1, 2 a 3 izbovými bytmi.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Hlohovec

Nové byty v Trnave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Nitre – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Piešťanoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Topoľčanoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Galante – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Bratislave – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: