Novostavby Nitra a okolie

Byty na predaj v novostavbeZa posledné roky pribudlo v Nitre pomerne veľké množstvo nových bytov na predaj. Nachádzajú sa v rôznych častiach krajského mesta, najčastejšie v polyfunkčných bytových domoch.

Novostavby bytov na predaj v Nitre

  1. Nové byty v Nitre je možné nájsť aj v bytovom dome s veľmi netradičnou, modernou architektúrou. Bytový dom Triangolo nachádzajúci sa v Nitre v mestskej časti Staré mesto, na ulici Spojovacia získal ocenenie v súťaži architektonických diel. V trojposchodovom objekte skutočne originálneho vzhľadu sa nachádza 15 bytov, pričom sa jedná o 2 až 4 izbové byty.
  2. Nové byty bytového komplexu Dynamik sa nachádzajú v tichom prostredí pod Zoborom, severovýchodne od centra mesta. V troch päť poschodových bytových domoch označených Blok A, B a C sa nachádza viac ako stovka nových bytov. Byty sú 1 až 4 izbové so samostatným kúrením. K dispozícii sú garážové státia v podzemnej garáži.
  3. Takmer 200 nových bytov bolo postavených východne od centra mesta v časti Chrenová. Jedná sa o bytový komplex Agria.
  4. Ďalšia novostavby Nitra získala na juhozápad od centra v časti Čermáň. 60 nových bytov sa nachádza v troch bytových domoch. K dispozícii sú 1 až 3 izbové byty.
  5. V mestskej časti Čermáň bol vybudovaný aj rezidenčný komplex tvorený štvorpodlažnými bytovými domami.
    Nové byty majú jednu až 4 izby. K dispozícii sú garážové státia v budove a parkovacie miesta v okolí budovy.
  6. Nové budovy v Nitre dopĺňa obytný komplex Harmónia v lokalite Klokočina. Štyri bytové domy pozostávajú zo 120 bytov. Byty sú 1, 2, 3 a 4 izbové. K dispozícii sú garážové státia v podzemných garážach a na dosah je prakticky kompletná občianska vybavenosť.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Nitra

Nové byty v Hlohovci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Galante – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Zlatých Moravciach – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Leviciach – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Nových Zámkoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Šali – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Topoľčanoch – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: