Novostavby Šaľa a okolie

Byty na predaj v novostavbeOkresné mesto Šaľa dokáže ponúknuť záujemcom o bývanie v novostavbe hneď niekoľko možností. Tie sa ďalej rozširujú o novostavby realizované v obciach v okolí mesta.

Novostavby bytov na predaj v Šali

  1. Novostavby v Šali sú zastúpené napríklad bytovým domom Zátišie. Bytový dom sa nachádza v tichom prostredí, na ulici M. R. Štefánika, len niekoľko minút chôdze od centra Šale severovýchodným smerom. V bytovom dome sa na troch poschodiach nachádza spolu 12 bytov. Nové byty sú 2 a 3 izbové. Pozitívom pre mladé rodiny je detské ihrisko, nachádzajúce sa priamo v areáli bytového domu.
  2. Nájsť nové byty v Šali v blízkosti centra je možné aj na ulici Budovateľská, nachádzajúcej sa juhovýchodne od centra. Bol tu postavený polyfunkčný bytový dom Poplar, ktorý má 6 podlaží a nachádza sa v ňom 60 nových bytov s rôznou podlahovou plochou. Jedná sa o 1 až 4 izbové byty, pričom prevládajú 2 a 3 izbové byty. Parkovanie je vyriešené parkovacími miestami pri bytovom dome.

Nové byty v okrese Šaľa

Mimo mesta, ale zároveň s jeho dobrou dosažiteľnosťou boli nové byty postavené v obci Diakovce, ktorá sa nachádza juhozápadne od okresného mesta. Obec je vzdialená od Šale necelé 2 kilometre. 2, 3, a 4 izbové byty, ktorých je celkovo 12 sa nachádzajú v murovanom bytovom dome. V blízkosti objektu je kompletná občianska vybavenosť.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Šaľa

Nové byty v Nových Zámkoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Galante – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Nitre – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Komárne – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Dunajskej Strede – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: