Novostavby Komárno a okolie

V Komárne bolo realizovaných niekoľko projektov výstavby rezidenčných nehnuteľností určených na odpredaj do osobného vlastníctva novým majiteľom.

Novostavby bytov na predaj v Komárne

  1. V blízkosti centra severovýchodným smerom, v pokojnej lokalite sa nachádzajú nové byty v Komárne v bytových domoch komplexu Jazzy garden. Novostavbu tvoria dva polyfunkčné štvor poschodové bytové domy, v ktorých sa nachádza dohromady takmer štyridsať bytov rôznych veľkostí od garzónky, cez 1 až 3 izbové byty až po veľkometrážne podkrovné byty. K bytom sú dispozícii podzemné garážové státia. Ku komfortu bývania prispievajú okrem blízkosti centra aj oddychové plochy v areáli budov, ako aj komplexná občianska vybavenosť. Okrem bytov sa v komplexe nachádzajú aj obchodné a kancelárske priestory.
  2. Novostavby v meste Komárno dopĺňa dvojica bytových domov Green park residence. Nachádzajú sa v mestskej časti Nová Stráž vzdialenej približne 3 km západne od Komárna. Spolu sa v bytových domoch nachádza 24 bytov. Nové byty sú 2 a 3 izbové, štandardom je vlastné kúrenie. Parkovanie je riešené parkoviskom pred objektom, na ktorom má každý byt vlastné parkovacie miesto. Bývanie v pokojnom, prostredí mimo mestského ruchu, s dobrou dostupnosťou do okresného mesta.
  3. O niečo staršie novostavby s bytmi sa nachádzajú aj na Nádvorí Európy v centre Komárna.

Nové byty v okrese Komárno

V meste Hurbanovo, približne 15 kilometrov severne od Komárna bol na ulici Železničná postavený trojpodlažný bytový dom. Nachádzajú sa v ňom 1 až 3 izbové byty s vlastným kúrením a ohrevom vody. Z celkového počtu 22 ich viac ako polovicu tvoria 2 izbové. Na podzemnom podlaží sú umiestnené samostatné garáže a dvojgaráže.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Komárno

Nové byty v Dunajskej Strede – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Šali – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Nových Zámkoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Leviciach – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Galante – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Nitre – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: