Novostavby Nové Zámky a okolie

V Nových Zámkoch bol v posledných rokoch postavený pomerne veľký počet novostavieb. Záujemcovia o moderné bývanie si preto majú z čoho vyberať.

Novostavby bytov na predaj v Nových Zámkoch

  1. Nové byty v Nových Zámkoch sa vo veľkej miere nachádzajú v bytových domoch juhozápadne od centra na sídlisku Západ.
  2. Medzi najčerstvejšie novostavby v Nových Zámkoch na sídlisku Západ II patria murované bytové domy na Andovskej ulici. Bytový dom C so šiestimi poschodiami, v ktorom sa nachádza celkovo 14 bytov. Byty sú 2 a 3-izbové. Podobne v bytovom dome D sú 2 a 3-izbové byty, pretože je však tento bytový dom 5 poschodový, je ich tam o tri menej ako v dome C. Na prízemí každého bytového domu sa nachádzajú garáže.
  3. V lokalite blízko centra mesta, len pár minút peši severovýchodným smerom, bol postavený obytný komplex na ulici Pri gymnáziu. Nové byty sa nachádzajú v štyroch päť poschodových polyfunkčných bytových domoch a spolu ich je 32. Jedná sa o 2, 3 a 4-izbové byty
  4. Nové byty na predaj v Nových Zámkoch boli postavené aj v severovýchodnej časti mesta. Nachádzajú sa v polyfunkčnom bytovom dome Za tromi mostmi. Byty sa nachádzajú na troch nadzemných poschodiach. Jedná sa o šesť 3-izbových bytov so samostatným kúrením. V podzemnom parkovisku sú k dispozícii garážové státia.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Nové Zámky

Nové byty v Nitre – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Komárne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Šali – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Leviciach – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Galante – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: