Novostavby Galanta a okolie

Byty na predaj v novostavbePríchod výrobcu televízorov, firmy Samsung do Galanty vyvolal zvýšený dopyt po bývaní, na čo developeri zareagovali výstavbou nových bytov.

Novostavby bytov na predaj v Galante

Významnejšie sú predovšetkým dva projekty, Galanta WEST a Gala Residence.

  1. Lokalita projektu Galanta WEST sa nachádza na severozápadnom okraji Galanty, na ulici Hodského. V päťposchodovom bytovom dome sa nachádzajú garsónky a 1 až 3 izbové byty, ktorých je spolu 35. V šesťposchodovom bytovom dome sa nachádza 32 bytov a jedná sa o 2 až 4 izbové byty. Garáže sa nachádzajú priamo v objekte, parkovacie miesta sú v jeho blízkosti. V okolí je komplexu je prakticky úplná občianka vybavenosť.
  2. Bližšie k centru Galanty, na ulici Clementisove sady, v pokojnom prostredí, obkolesený zeleňou sa nachádza projekt Gala Residence. Pozostáva z dvoch štvorposchodových bytových domov, v ktorých sa nachádzajú 2 až 4 izbové byty. Spolu ich je 60. Parkovanie je riešené formou garážových státí v suteréne bytových domov a parkoviskom pri dome.
  3. Bývanie priamo v centre Galanty ponúka polyfunkčný bytový dom na ulici Hlavná. Nové byty na predaj sa nachádzajú na 2. až 5. poschodí. V objekte sa nachádza 70 bytov, ktoré sú prevážne 1 až 3 izbové, ale 2 z nich sú aj 4 izbové. V suteréne sú umiestnené parkovacie priestory.
  4. Príležitosti na bývanie v novom byte ponúkajú aj o niečo staršie novostavby, trojposchodové bytové domy, ktoré sa nachádzajú na ulici Vodárenská, neďaleko Galanta WEST.

Nové byty v okrese Galanta

V okrese Galanta ponúka možnosti bývania v novostavbe napríklad mesto Sereď, vzdialené len 10 km severne od okresného mesta a asi 15 km juhovýchodne od krajského mesta.

Sereď

Nové byty na predaj v Seredi ponúka predovšetkým rozsiahly rezidenčný projekt Meander. Nachádza sa v blízkosti centra Serede, na ulici Kukučínova. Jeho súčasťou sú sedemposchodové bytové domy s 1, 2 ,3 a 4 izbovými bytmi.

Okrem nových bytov v komplexe Meander sa v Seredi sa nachádzajú aj o niečo staršie novostavby. Napríklad štvorposchodový bytový dom Perlovka na ulici Vinárska prakticky v centre Serede.

Zaujímavú možnosť bývania predstavuje polyfunkčný bytový dom Nové centrum v obci Pusté Úľany. Spája pokojné bývanie v malej obci s dobrou dostupnosťou do okresného (Galanta 15km), krajského (Trnava 20km), ale aj hlavného (Bratislava 40km) mesta. Na troch podlažiach sa nchádzajú 1 až 3 izbové byty s vlastným kúrením. Parkovanie je možné v garážach na prízemí, alebo na parkovisku pred domom.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Galanta

Nové byty v Senci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Šali – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Trnave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Hlohovci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Nitre – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Komárne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Dunajskej Strede – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Nových Zámkoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bratislave – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: