Voľné pracovné miesta Nové Zámky – práca a brigáda

Práca Nové Zámky, Šurany, Štúrovo a okolie. Zamestnanie a brigády v mestách a obciach okresu. Najdôležitejšie firmy v regióne, vzhľadom na počet zamestnancov.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Nové Zámky cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Nových Zámkoch cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke, kde môžete nájsť aj ponky určené uchádzačom  ZŤP. Pracovníci ÚP vám môžu pomôcť aj s hľadaním zamestnania v zahraničí.

Práca Nové Zámky a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Nové Zámky sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Novozámockého okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Vo väčšine prípadov si vystačíte so sledovaním týchto webov, ale ak by ste potrebovali viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Nových Zámkoch a okolí

Pri hľadaní brigády v Nových Zámkoch pre študentov (ale nie len pre nich) môžete využiť aj služby niektorej z pracovných agentúr. Môžete ich navštíviť aj osobne, alebo navštíviť ich webové stránky. Môžete sa skúsiť opýtať aj v niektorom z obchodných reťazcov nachádzajúcich sa v meste (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
Ak máte vodičský preukaz a viete sa tak ihneď zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C sa môže zamestnať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Novozámocké pizzerie: Pizzerie AJAX, Pizza Chilli Pub, Twister Pizza, Pizzeria Paládio, donáška pizze Headers, Café Bar Restaurant X-Fan a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko nájdete ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Grand, Korzo, Stardust, Hubert, ŠPORTHOTEL, apartmánový dome Salur a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Predavačka si v okresnom meste nájde uplatnenie v obchodoch obchodných centier ako je BIG BOX Shopping (Baťa, New Yorker, NAY ELEKTRODOM, …), či OC Aquario shopping center (EXIsport, FAnn, …), či OC STOP.SHOP. Ale aj v supermarketoch (Tesco, Kaufland, Lidl (viac predajní), Billa, CBA (viac predajní), Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Aj zdravotníctvo ponúka veľa príležitostí, hlavne pre ženy (zdravotná sestra, lekárka, ale aj mužov (lekár). V meste sa nachádza Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese NZ

V Novozámockom okrese pôsobia priemyselné podniky vo viacerých odvetviach

V okresnom meste majú napríklad prevádzku firmy Cikautxo SK a Shin Heung Precision Slovakia (SHC) vyrábajúce diely pre automobily, významný spracovávateľ a výrobca potravinových výrobkov firma Novofruct SK, výrobca žiariviek, výbojok a žiariviek, firma OSRAM Slovakia. Okrem profesií operátor vo výrobe, obsluha CNC strojov, sa tu uplatnia aj iné, napr. vodič a pod.

Veľké firmy v okolí zastupuje napríklad významný papierenský podnik Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, vyrábajúci vlnitú lepenku a kartón.

Príležitosti, aj keď s nutnosťou stráviť čas dochádzaním predstavujú aj pracovné ponuky zo susedných okresov. Napríklad Nové Zámky a Komárno sú od seba vzdialené tridsať kilometrov, čo vlak zvládne asi za tridsať minút.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Nitre cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Komárne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Šali cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Leviciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Galante cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: