Voľné pracovné miesta Komárno – práca a brigáda

Práca Komárno, Kolárovo, Hurbanovo a okolie. Hľadáte si zamestnanie alebo brigádu? Na tejto stránke nájdete odkazy na aktuálne pracovné ponky na slovenskom internete ako i ďalšie tipy na získanie novej, lepšej práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Komárno cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Komárne cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Je to dôležitý zdroj pre ZŤP a ÚP môže pomôcť aj pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Komárno a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Komárno sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Komárňanského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Vo väčšine prípadov je postačujúce sledovať len vyššie uvedené weby, pretože sú zamestnávateľmi najpoužívanejšie (spolu s portálom ISTP). Pre viac inzerátov môžete využiť ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Komárne a okolí

Pri hľadaní brigády v Komárne pre študentov (ale nie len pre nich)  to môžete skúsiť v  obchodných reťazcoch, ktoré majú predajné v meste (ich zoznam nájdete nižšie), alebo môžete využiť služby pracovnej agentúry.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz. So skupinu B alebo aj C môže pracovať ako ako vodič – taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Komárňanské pizzerie: Pizzeria Grosso, Pizzéria Neptún, Pizza LUX, Pizzéria Alegra, Restaurant GUSTO Pizza & Cafe a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Bow Garden, Banderium, Peklo, Panoráma a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Predavačka si môže hľadať uplatnenie v malých obchodoch, z väčších potom napríklad v obchodných centrách (OC Seko Center, obchodno-zábavné centrum Komárno Shopping Center, OC Lodiar) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa (viac predajní), CBA a ďalšie). Z nepotravinových možno spomenúť napríklad Nay Elektrodom. Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese KN

Medzi firmy, ktoré zamestnávajú najviac ľudí patria:

Z väčších priemyselných podnikov pôsobiacich v Komárňanskom okrese, priamo v okresnom meste blízkom okolí, v ktorých možno nájsť zamestnanie možno spomenúť napríklad výrobcov obuvi firmu RIEKER OBUV a EUROOBUV, či tradičného zhotoviteľa riečnych i námorných lodí Slovenské lodenice Komárno.

Pracovné príležitosti sa nachádzajú aj v okolí Komárna. V meste Hurbanovo má svoj pivovar Heineken Slovensko. Výrobky z platu tu vo svojej prevádzke vyrába firma SAWIUS. V obci Veľké Kosihy má výrobný závod firma Vicente Torns Slovakia a v obci Nesvady BCF EUROPE. Uplatnenie tu nájdu predovšetkým profesie vo výrobe, ale aj vodič, skladník a pod..

Dochádzať za prácou je možné aj do mesta Kolárovo, alebo aj do susedného okresu. Vlakom trvá napríklad 30 kilometrová trasa Komárno – Nové Zámky približne pol hodinu. Ďalšie možnosti ponúka aj Maďarsko.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Dunajskej Strede cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Šali cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Nových Zámkoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Leviciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Galante cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Nitre cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: