Voľné pracovné miesta Šaľa – práca a brigáda

Práca Šaľa. Na stránke nájdete aktuálne ponuky zamestnania a brigád v okrese, ako aj prehľad najväčších firiem a ďalšie tipy na úspešné získanie práce..


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Šaľa cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Šali cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Na nej by ste mali nájsť aj najviac ponúk pre ZŤP pracovníkov.

Práca Šaľa a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Šaľa sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Šalianskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Počet webov, ktoré budete sledovať môžete zúžiť na vyššie uvedené, pretože ich využíva drvivá väčšina zamestnávateľov. Môžete ale použiť aj ďalšie pracovné a inzertné portály,  na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Šali a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/sala/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Šali pre študentov (ale nie len pre nich) môžete skúsiť spolupracovať s niektorou z pracovných agentúr. Veľké šance môžete mať aj v niektorom z obchodných reťazcov v meste (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz skupiny B alebo aj C a môže tak pracovať ako vodič –  taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Šalianske pizzerie: Pizzeria la Gondola, Pizzeria Venezia, Pizza Bar Grand, Pizzeria La Gondola, Pizzéria Hax, Pizzeria Italia a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Centrál a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa a ďalšie) ponúkajú množstvo príležitostí pre profesie predavač / predavačka. Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SA

Významným zamestnávateľom v Šalianskom okrese, je v okresom meste chemický podnik Duslo Šaľa, vyrábajúci hnojivá, trhaviny, vlákna a iné chemikálie, ktorý vytvoril tisícky pracovných miest. V oblasti výskumu, vývoja a výroby chemických látok pôsobí aj spoločnosť VUCHT.

V Šali pôsobí aj strojársky podnik Menert, firma Shin Heung Precision Slovakia (SHC) dodávajúca komponenty pre automobilový priemysel (Veča). V stavebníctve pôsobia napríklad firmy Hydrostav, alebo Invest.

Za prácou je možné dochádzať aj do len 12 km vzdialenej Galanty. Trasa Šaľa – Galanta trvá vlakom približne 10 minút.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Nových Zámkoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Galante cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Nitre cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Komárne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Dunajskej Strede cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: