Filmy, seriály a rozprávky

Radi si pozriete dobrý film, seriál, alebo s deťmi rozprávku? Na tejto stránke nájdete odkazy na zoznamy toho najlepšieho zo svetovej kinematografie.

FILMY

Naj filmy všetkých čias

Najfilmy všetkých čiasAk hľadáte to úplne naj, je tu pre vás 50 filmových lahôdok rôzneho žánru. Od drám, cez komédie, dobrodružné a akčné filmy až po horory.

Pozrite si zoznam najlepších filmov všetkých čias.

Najlepšie komédie

Top 40 komédiíAk hľadáte inšpiráciu na večer, pri ktorom sa chcete poriadne zasmiať, je tu pre vás 40 tipov na na výborné komédie (plus 20 extra tipov naviac ;-))

Pozrite si zoznam najlepších komédií.

Najlepšie romantické filmy

Top romantických filmov všetkých čiasPre romantické duše tu máme takisto prehľad toho najlepšieho.

Pozrite si zoznam najlepších romantických filmov.

Najlepšie horory

Top hororové filmyAk patríte medzi tých, ktorí majú radi niečo temnejšie, strašidelnejšie, tak pre vás tu máme 30 filmov, pri ktorých vás poriadne zamrazí.

Pozrite si zoznam najlepších hororov.

Najlepšie akčné filmy

najlepsie-akcne-filmyPriaznivci akcie si tiež prídu na svoje. Nezáleží na tom, či si radi pustíte niečo s elitnými vojakmi, špiónmi, superhrdinami, mutantmi, alebo akčnú kriminálku.

Pozrite si zoznam najlepších akčných filmov.

Najlepšie české filmy

Najlepšie CZ filmyV Čechách sa točia a točili výborné filmy, ktoré sa nám Slovákom páčia aj preto, lebo sme si kultúrne takí blízky. Veď kto by sa nezasmial na niektorej z komédií Jana Svěráka, Petra Zelenku, Jan Hřebejka či Ondřeje Lipského.

Pozrite si zoznam najlepších českých komédií, drám, muzikálov a dokumentov.

Najzaujímavejšie filmové novinky posledných rokov

Keď si chcete pozrieť nejakú novinku pozrite sa do tých to zoznamov. Nájdete v nich desiatky tipov z rôznych žánrov. Predovšetkým však komédie, romantické filmy, horory, animované rozprávky a akčné a krimi filmy. Na konci každého zoznamu sa nachádza aj niekoľko tipov na to najlepšie natočené v Čechách a na Slovensku.