Voľné pracovné miesta Dunajská Streda – práca a brigáda

Práca Dunajská Streda, Veľký Meder, Šamorín a okolie. Aktuálna inzercia zamestnania a brigád najlepších pracovných a inzertných portáloch a na webe úradu práce. Tipy na jednoduché získanie práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Dunajská Streda cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Dunajskej Strede cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Toto by mal byť tiež najlepší zdroj ponúk pre ZŤP. Úrad práce,cez EURES pomáha aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Dunajská Streda a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Dunajská Streda sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Dunajskostredského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Vo väčšine prípadov si však bohato vystačíte sledovaním vyššie uvedených  webových stránok, ktoré zamestnávatelia využívajú najčastejšie. Tie ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Dunajskej Strede a okolí

Pri hľadaní brigády v Dunajskej Strede pre študentov (ale nie len pre nich) môžete skúsiť spolupracovať s niektorou z pracovných agentúr. Veľké šance môžete mať aj v niektorom z obchodných reťazcov v meste (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Keď si rýchlo potrebujete nájsť nové zamestnanie, sústreďte sa na také pozície, ktoré si vyžadujú len minimálnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz skupiny B alebo aj C a môže tak ihneď pracovať ako vodič – taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Dunajskostredské pizzerie: Pizzéria da Giorgio, Pizza Pazza, Pizza Extra, Pizzeria Luigi, Pizza Mamapepe a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Veľkosklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, či pracovník SBS, prinášajú ďalšie príležitosti. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Tiež sa môžete pomerne rýchlo zamestnať ako upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Legend, Bonbón, Wellnes hotel Therma, penzión Fortune, penzión a reštaurácia Villa Rosa a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Galéria, ZOC Max) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro, Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese DS

Najviac ľudí v priemysle, v Dunajskostredskom okrese zamestnávajú veľké podniky v okresnom meste a vo Meľkom Mederi.

V okresnom meste vyrába kovové obaly firma CROWN Packaging Slovakia. Firma C2i tu vyrába diely z uhlíkového vlákna pre ďalšie priemyselné použitie. Spoločnosť DSG Dräxlmaier Slovakia produkuje diely pre automobilky. Pre automobilový priemysel vyrába káblové zväzky firma SCHŰTT.

Pôsobia tu dokonca dvaja výrobcovia výťahov a eskalátorov spoločnosť Schindler Dunajska Streda a firma Wertheim, či Logistická spoločnosť METRANS /Danubia/ (práca v sklade – vodič VZV, skladník).

V meste Veľký Meder pôsobí mliekareň Euromilk výrobca mlieka, smotany a ďalších mliečnych výrobkov. Okrem nej aj poľnohospodársky podnik Dan – Slovakia Agrar, ktorý sa venuje chovu dobytka a rastlinnej výrobe, či výrobca dielov pre automobilový priemysel spoločnosť Edscha Slovakia Cabrio – Dachsyteme.

Firma Calearo Slovakia, vyrába antény pre autorádiá v meste Šamorín.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Senci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Galante cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Komárne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Pezinku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: