Voľné pracovné miesta Galanta – práca a brigáda

Práca Galanta, Sládkovičovo, Sereď a okolie. Odkazy na najlepšie webové stránky s aktuálnou ponukou pracovných miest. Najvýznamnejší poskytovatelia zamestnania v regióne. Pracovné ponuky inzerované cez úrad práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Galanta cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Galante a to aj pre ZŤP cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Úrad práce môže poskytnúť pomoc aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Galanta a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Galanta sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Galantského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Počet webov, ktoré budete sledovať môžete zúžiť na vyššie uvedené, pretože ich využíva drvivá väčšina zamestnávateľov. Môžete ale použiť aj ďalšie pracovné a inzertné portály, ktoré nájdete TU.

Možnosti brigády v Galante a okolí

Pri hľadaní brigády v Galante pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť pracovné agentúry. Príležitosti ponúkajú aj veľké predajne obchodných reťazcov (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Viacero profesií si nevyžaduje skoro nijakú zvláštnu kvalifikáciu. Predstavujú tak rýchlu možnosť zamestnať sa takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Skoro každý muž môže pracovať ako vodič. Podľa skupiny B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Galantské pizzerie: Pizzeria Del Corso, Pizzeria Claudia, Pizzeria Vario, Pizza Legend, MAESTROPIZZA, Pizzeria Taverna, Pizza MAX Express a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS.
Práca pre ženy:
Žena, sa môžu uplatniť  ako predavačka, ale aj ako upratovačka, či chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Galanta, hotel City, penzión a relaxačné centrum Viktória, neďaleké Stredisko vzdelávania a oddychu Kaskády pri nádrži Kráľová a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (Shopping center Jaspark (Jas), OC Galaxia, obchodná galéria pri Kauflande) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, CBA, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese GA

Medzi najväčšie firmy, z pohľadu počtu zamestnancov v Galantskom okrese jednoznačne patrí výrobca elektroniky SAMSUNG Electronics Slovakia, ktorý tu má svoj výrobný závod. Zamestnanosť v regióne sa zvýšila aj vďaka príchodu dodávateľov pre Samsung a to v celom okrese.

Firma Brovedani Slovakia tu vyrába v okresnom meste kovové súčiastky pre automobily, JASPLASTIK-SK vyrába produkty pre elektrotechnický a automobilový priemysel z plastu a polystyrénu. Obalové materiály vyrába firma Samil Balenie.

Strojárenstvo zastupuje v meste napríklad firma Pedrazzoli Slovakia, ktorá vyrába vo svojej prevádzke v meste obrábacie stroje.

V meste Sereď pôsobia dva potravinárske podniky tradičný výrobca sladkostí I.D.C. Holding, či mäsokombinát – Seredský mäsový priemysel.

V meste Sládkovičovo vyrába firma Koam Elektronik lisované plastové diely pre elektroniku a počítače.
Priemyselný park Sládkovičovo využívajú napríklad firmy pôsobiace v logistike: spoločnosti AWR, či Tir Service (príležitosť pre vodičov MKD). Prevádzku tu má aj spoločnosť Bekaert Slovakia.

Spoločnosť Benteler, vyrába v obci Pusté Úľany nerezové a oceľové rúry a rôzne profily,

V obci Dolná Streda firma Dong Jin Precision Slovakia produkuje plastové diely pre firmu Samsung. Spoločnosť UT Umwelt – und Transporttechnik tu vyrába kontajnery.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Senci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Šali cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Hlohovci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Nitre cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Komárne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Dunajskej Strede cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Nových Zámkoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: