Voľné pracovné miesta Senec – práca a brigáda

Práca Senec. Aktuálne ponuky zamestnania a brigády v meste a blízkom okolí, ako aj ďalšie praktické informácie, ktoré vám pomôžu pri ich získaní.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Senec cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Senci cez web ISTP na tejto stránke. Môžete tu nájsť viac ponúk aj pre ZŤP. EURES asistent zasa môže pomôcť pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Senec a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Senec sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Seneckého okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Väčšinou stačí sledovať tieto, zamestnávateľmi najpoužívanejšie webové stránky. Prípadne, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Senci a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/senec/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Senci pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť weby agentúr práce, obchodných reťazcov a pod. Môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Existujú profesie nevyžadujúce si takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Senecké pizzerie: Extra Pizzeria, Pizza Bucki, Pizzéria Lillien, Pizzeria UFO express, Robin Express Pizza, Pizza NEAPOL, Pizzeria Venezia a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník (pri meste je veľký logistický park), výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Delfín, Zátoka, Cosmopolitan, Relax, Fortuna, Družba, Marathon, Dolphin, kongresový a rodinný hotel Senec a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii. V okresnom meste ponúka cestovný ruch veľký pečet príležitostí.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Kocka) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SC

Medzi významných zamestnávateľov, popri firmách podnikajúcich v cestovnom ruchu patrí v Seneckom okrese spoločnosť DHL Supply Chain, ktorá si v okresnom meste zriadila svoje logistické centrum.

Pôsobia tu aj ďalšie spoločnosti, napríklad firma Montostroj, zametaná na spracovania betónu, firma SCHRAMKO, ktorá tu vyrába hydraulické zdvíhacie a vyrovnávacie zariadenia, alebo výrobca stožiarov a rozvádzačov – spoločnosť ELV Produkt.

V obci Ivanka pri Dunaji má svoju centrálu obchodná spoločnosť Metro Cash & Carry Slovakia.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Pezinku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Galante cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Dunajskej Strede cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Malackách cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: