Voľné pracovné miesta Levice – práca a brigáda

Práca Levice, Tlmače, Šahy, Želiezovce a okolie. Ak hľadáte brigádu alebo zamestnanie, na tejto stránke nájdete odkazy na aktuálne inzerované voľné miesta na pracovných a inzertných portáloch. Okrem toho tu nájdete aj ďalšie užitočné informácie.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Levice cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Leviciach cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Veľa ponúk tu môžu nájsť uchádzači so ZŤP.

Práca Levice a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Levice sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Levického okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Využiť môžete len uvedené webové stránky (zamestnávatelia ich používajú najčastejšie), alebo môžete sledovať aj ďalšie pracovné a inzertné portály. Nájdete ich TU.

Možnosti brigády v Leviciach a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/levice/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Leviciach pre študentov (ale nie len pre nich) môžete využiť službu niektorej z pracovných agentúr. Z agentúr tu má pobočku napríklad ADECCO, EDYMAX, či Lugera and Maklér a ďalšie.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
S vodičským preukazom sa môžete okamžite zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Levické pizzerie: Pizza Calabria, Slovan Pizzéria, Stanley’s pizza, Pizzéria Fontána, Pizza u Babičky, a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby. Obchody a obchodné centrá ponúkajú príležitosť pre mužov na pozíciách predajca, alebo pracovník SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Medzi dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli, či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii. Pre profesie kuchár, čašník, čašníčka, chyžná, recepčná môže ponúknuť pracovné príležitosti Business hotel ASTRUM Laus, hotel Atóm, alebo Golden Eagle, hotel Dastan, Lev, Levi Dom Residence Hotel, Rozkvet a ďalšie.

Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC City Park, OC Dituria, Onyx, Europa Shopping Center). V obchodnom centre City Park nájdete obchody Nay Elektrodom, NewYorker, Deichmann a ďalšie.
Supermarkety v meste zadtupuje Tesco, Kaufland, Lidl, CBA, Coop, Billa, Hypernova (Terno) a ďalšie. Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Mnoho príležitostí na uplatnenie pre ženy ponúka zdravotníctvo. Zdravotnícke zariadenia v meste zastupuje napríklad Nemocnice s poliklinikami.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese LV

Veľké priemyselné podniky majú v Levickom okrese zastúpenie v rôznych odvetviach.

Pracovné pozície vo výrobe ponúka priemyselný park Levice – Géňa. Pôsobia tu napríklad firmy ADATO zameraná na energetické zariadenia, Camfil Farr vyrábajúca vzduchové filtre, firma Constellium Extrusion Levice lisovanie a povrchová úprava profilov zo zliatín, výrobca kozmetiky de Miclén, výrobca svietidiel GLOBO Eastern Europe, výrobca cukroviniek Leaf Slovakia, firma Nefab Packaging Slovakia vyrábajúca obaly, či firma Scandolara Tub-Est, ktorá produkuje tuby.

Z ďalších spoločností možno spomenúť energetický podnik Slovintegra Energy, firmu Trio Pack Plastic zaobarajúca sa výrobou bublinkovaj fólie, či ZF Levice výrobcu komponentov pre automobilový priemysel.

V Leviciach má svoje výrobné priestory aj výrobca súčiastok pre nákladné automobily firma EUROPALT, firma Enpay Transformer Components, výrobca transformátorových komponentov, výrobca parných kotlov – Slovenské energetické strojárne, či Levické mliekarne, vyrábaajúce široké spektrum mliečnych výrobkov.

Okrem výrobných pozícií (operátor výroby) sú v priemyselných podnikoch obsadzované aj pozície skladník, či vodič.

V meste Šahy pôsobí firma Hoernlein Slovensko, dodávateľ výrobcov automobilov, v obci Kalná nad Hronom poľnohospodársky podnik Donau farm Kalná.
Príležitosti ponúka aj Jadrová elektráreň Mochovce (Inžinierske stavby), výrobca energetických zariadení. SES Tlmače v Tlmačoch.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Noých Zámkoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Nitre cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Zlatých Moravciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Krupine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Banskej Štiavnici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Veľkom Krtíši cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žarnovici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: