Novostavby Dunajská Streda a okolie

novostavba bytový domDunajská Streda nemá núdzu o nové rezidenčné nehnuteľnosti. Takisto niektoré obce (Hviezdoslavov) a mestá (Šamorín) okresu, vďaka ich vzdialenosti od hlavného mesta lákajú developerov.

Novostavby bytov na predaj v Dunajskej Strede

  1. V centrálnej časti Dunajskej Stredy, na ulici Galantská cesta bol postavaný polyfunkčný objekt Duna Palota (Duna palác). Byty sa nachádzajú 2. až 4. poschodí.
  2. Nové byty na predaj v Dunajskej Strede boli postavené aj priamo v centre. V štvorpodlažnom bytovom dome sa nachádzajú 1, 2 a 3 izbové byty so samostatným kúrením.
  3. Výstavba nových bytov bola realizovaná aj v pokojnom prostredí, na severozápadnom okraji mesta, na ulici Záhradnícka. V každom bytovom dome sa na piatich podlažiach nachádza viac ako päťdesiatka bytov. Byty sú 1 až 3 izbové s vlastným kúrením. Parkovanie je možné v samostatných garážach na prízemí alebo na parkovisku pri bytovom dome.
  4. Na východnom okraji mesta, v blízkosti nákupných centier (MAX, Hypernova, NAY) boli postavené päťpodlažné bytové domy. V každom z nich je 24 bytov, od 1 izbových až po 4 izbové, na najvyšších poschodiach riešené ako mezonetové byty. Na parkovanie sú k dispozícii garáže na prízemí bytových domov a parkovacie miesta pri objekte. Mladé rodiny poteší detské ihrisko vybudované v areáli.
  5. Možnosti bývania v Dunajskej Strede dopĺňajú aj byty v nadstavbe starších bytových domov. Napríklad na ulici Jesenského boli na 3. a 4. podlaží vybudované 1 až 3 izbové byty.

V okresnom meste sa nachádza viacero ďalších, novších i starších rezidenčných novostavieb.

Novostavby v okrese Dunajská Streda

  • Široké možnosti bývania v okrese Dunajská Streda má priniesť projekt Hviezdne bývanie. Projekt je realizovaný v obci Hviezdoslavov. Poloha obce je atraktívna svojou vzdialenosťou od Bratislavy, ktorá je necelých 20km, na rozdiel od 25 kilometrovej vzdialenosti od okresného mesta. Bytové domy sú nízkopodlažné, skôr pripomínajúce radovú zástavbu rodinných domov. V bytových domoch sa nachádzajú 1 až 3 izbové byty, resp. 5 izbové mezonetové byty, s vlastným vykurovaním. Parkovanie je možné pred domom.
  • Nové byty boli postavené aj v obci Lehnice, nachádzajúcej sa približne 12 km severozápadne od Dunajskej Stredy.

Nové byty v Šamoríne

Mnoho možností bývania v novostavbe ponúka aj mesto Šamorín.

Napríklad v už staršom päťpodlažnom polyfunkčnom dome Btc Dom Šamorín so 64 novými bytmi, na ulici Školská, v štvorpodlažnom bytovom dome projektu Bala Park s 39 malometrážnymi 1 až 2 izbovými bytmi, v štyroch štvorpodlažných bytových domoch s takmer päťdesiatkou bytov na ulici Hlboká, či v ďalších novostavbách postavených v rôznych častiach Šamorína.

Medzi najnovšie projekty v Šamoríne patrí polyfunkčný bytový dom s približne polstovkou bytových jednotiek. Jeho jednotlivé sekcie majú šesť, päť a štyri podlažia. Nachádzajú sa v nich jedno až troj izbové byty so štandardnou výmerou s balkónom, alebo terasou. Na prízemí sú umiestnené obchodné priestory.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Dunajská Streda

Nové byty v Senci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Galante – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Komárne – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Pezinku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Trnave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bratislave – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: