Novostavby Pezinok a okolie

Byty na predaj v novostavbeAk hľadáte nové byty v Pezinku máte široké možnosti výberu. Tento výber ešte rozširujú novostavby v obytných zónach budovaných v zaujímavých lokalitách aj mimo okresného mesta.

Novostavby bytov na predaj v Pezinku

 1. Na ulici Mladoboleslavská, v tesnej blízkosti centra ale aj zámku a zámockého parku bol realizovaný projekt obytného domu Byty pri zámku. V sedempodlažnom objekte s tromi najvyššími poschodiami pozvoľna ustupujúcimi bolo vytvorených 65 dvoj až štvorizbových bytových jednotiek s balkónom, alebo priestrannou terasou. V suteréne sa nachádza veľkokapacitné garážové parkovisko.
 2. V južnej časti ulice Hrnčiarska bol vybudovaný obytný súbor tvorený štyrmi bytovými domami. Na obytných podlažiach štvorposchodových objektov s výťahom sa nachádza 32 bytov s vlastným kúrením a balkónom, alebo terasou. Samostatné garáže sa nachádzajú v suteréne obytných domov.
 3. Jeden trojpodlažný a dva štvorpodlažné bytové domy s podkrovím boli postavené na ulici Dona Sandtnera v mestskej časti Cajla. V trojpodlažnom bytovom dome sa nachádza necelých dvadsať priestranných 2 až 4 izbových bytov s balkónom, lódžiou alebo terasou. V dvoch vyšších vyše päťdesiat ďalších.
 4. Za potokom boli postavené ďalšie dva štvorpodlažné bytové domy s podkrovím. V každom z nich sa nachádza cez tridsať prevážne 3 izbových (ale aj 1 a 2 izbových) b.j. Každý byt má vlastné kúrenie, väčšina balkón, lódžiu alebo terasu. Na podzemnom podlaží objektov sa nachádzajú samostatne uzamykateľné garáže.
 5. V severozápadnej časti Pezinka – Muškát, na ulici Silvánova stojí bytový dom Paegas. Celkovo štyridsaťdva 2 až 4 izbových bytov s balkónom, lódžiou, alebo terasou bolo naprojektovaných na štyroch obytných podlažiach objektu. Parkovanie riešia garážové státia v suteréne. V blízkosti sa nachádza obchodné centrum Hypernova.
 6. Oproti BD Pegas bol postavený päťpodlažný bytový dom projektu Silvanium. Pozostáva z dvoch sekcií s výťahom, v ktorých sa nachádza 56 jedno až štvorizbových bytov prevážne so štandardnou metrážou, pričom približne polovicu z nich predstavujú 2 izbové byty. Súčasťou väčšiny bytov na najvyššom a najnižšom podlaží je terasa, na ostatných podlažiach lódžia. Podzemné podlažie tvorí garáž a ďalšie parkovacie miesta sa nachádzajú pred objektom.
 7. Sídlisko Muškát v priebehu posledných rokov doplnilo o novostavby viacero novopostavených obytných domov, predovšetkým na uliciach Hroznová, Muškátová či Veltínska. Byty s rôznym dispozičným riešením a výmerou, vybavené balkónom, alebo loggiou, či dokonca vlastným plynovým kotlom na kúrenie a ohrev teplej vody sa nachádzajú prevažne v štvor alebo päťpodlažných objektoch, niektorých aj s výťahom, s možnosťou parkovania v samostatných garážach na prízemí, alebo s garážovými státiami v suteréne.
 8. V centre mesta, v južnej časti Holubyho ulice bol realizovaný projekt polyfunkčného objektu Pezinok Center. V parteri domu boli naprojektované komerčné priestory, a na ďalších troch obytných podlažiach 24 dvoj a trojizbových bytov. V suteréne sa nachádza garáž.
 9. V tichom prostredí, približne 2 kilometre severne od centra, na ulici Laca Novomeského, na okraji sídliska Sever bol postavený bytový dom projektu LaVita. V päťposchodovom objekte, s pôdorysom v tvare písmena „L“ sa nachádza spolu sedemdesiattri bytových jednotiek. Väčšinu z nich tvoria 3 a 2 izbové byty, ale zastúpené sú aj menšie a väčšie, jednoizbové. Takmer všetky sú s balkónom, či terasou. Na parkovanie slúži obyvateľom veľkokapacitná garáž v suteréne domu, ako aj vonkajšie státia pri objekte.
 10. Nové byty na predaj v Pezinku vznikli realizáciou projektu Domeo, v tesnej blízkosti centra, na ulici Hollého, pri Poliklinike Pezinok. V trojpodlažnom polyfunkčnom objekte sa nachádza osem bytových jednotiek, medzi ktorými prevažujú 4 izbové mezonety. Okrem nich sú tam aj 1 až 3 izbové byty. Všetky väčšie sú vybavené lódžiou. Parkovanie je možné formou garážových státí v podzemnej garáži. Časť priestorov bytového domu je vyhradená pre zdravotnícke zariadenia. V blízkosti sa nachádza obchodné centrum Billa.
 11. Rezidenčná novostavba polyfunkčného domu Moyzesova, nachádzajúca sa pri spojnici ulíc Holubyho s Moyzesovou, len 100 metrov na sever od železničnej stanice prináša 26 nových bytov. V štvorpodlažnom objekte s výťahom sa nachádzajú prevážne 2 a 3, ale aj 4 izbové byty, administratívne a obchodné priestory. Parkovanie je riešené parkovacími státiami na priľahlom pozemku.
 12. Nové rezidenčné nehnuteľnosti v západnej časti Pezinka reprezentuje projekt Dubový vŕšok, po etapách prebiehajúcou stavbou ôsmich päťpodlažných bytových domov s výťahom pozdĺž ulice Okružná. V každom dome je na štyroch obytných podlažiach naprojektovaných 16 bytov s lódžiou alebo balkónom, pričom polovicu z nich tvoria trojizbové a tú druhú si delia dvoj a štvorizbové. Na prízemí sa nachádza osem samostatných garáží a ďalšie parkovacie miesta sú v okolí domu. V blízkosti sa nachádzajú obchodné centrá Lidl a Tesco.

Nové byty v Pezinku pribúdajú aj realizáciou nadstavieb starších bytových domov v okolí centra.

 1. Takto vznikli napríklad byty na ulici Moyzesova, alebo na Kupeckého.
 2. Ďalej od centra, bola nadstavba realizovaná napríklad v časti Pezinok Sever, na ulici Svätoplukova, kde na pôvodne sedempodlažnom objekte so šiestimi obytnými podlažiami boli nadstavené ďalšie tri, s dvanástimi 2 až 4 izbovými bytmi s priestrannými terasami na najvyššom poschodí.

Rozsiahlejšiu výstavbu mestských vilových domov predstavuje projekt Rozalka Village. Lokalita projektu, v ktorej sa nacháda deväť vdojpodlažných vialdomov je vymedzená zo severu ulicou Krížna, zo západu Kutuzovovou a z východu potokom Saulak. Každý objekt pozostáva z troch veľkometrážnych štvorizbových mezonetov s vlastnou predzáhradkou.

Na troch obytných podlažiach dvoch štvorpodlažných polyfunkčných bytových domoch Victoria a Alexandria, rezidenčného projektu Nová Pálenica, umiestneného, v širšom centre, na ulicu Šancová, južne od križovatky s ulicou Sama Chalupku boli naprojektované 2 až 5 izbové nové byty. Vo Viktórii 21 a v Alexandrii 6. V parteri obytných domov sa nachádzajú obchodné priestory. Množstvo parkovacích miest sa nachádza na pozemku v okolí domu.

Novostavby v okrese Pezinok

 • Realizáciou rozsiahleho projektu obytnej zóny Monari, v západnej časti obce Slovenský Grob bolo vybudovaných viacero rezidenčných nehuteľností. Jedno až štvorizbové byty s balkónom, alebo terasou sa nachádzajú v štvor a päťpodažných bytových domoch, 1 až 3 izbové v trojpodlažných vilových domoch, kde takmer každý byt má balkón, terasu, alebo predzáhradku. Parkovanie obyvateľov riešia hromadné garáže vo vyvýšenom suteréne bytových domov.
 • Ďalšia rozsiahla obytná zóna s názvom Malý Raj sa rozvíja medzi Slovenským Grobom a Čiernou Vodou. Okrem rodinných domov sú tu aj nové byty určené na predaj a nachádzajú sa v štvor a šesťpodlažných obytných domoch s výťahom. Sú malometrážne 1 až 4 izbové, medzi ktorými majú prevahu tie s dvomi a tromi izbami, nektoré sú s balkónom, alebo terasou. Veľkometrážne, 3 a 4 izbové sa nachádzajú v trojpodlažných vilových domoch. Prízemné majú predzáhradku, mezonety na poschodí terasu. Súčasťou projektu je aj množstvo komerčných priestorov, prevádzka ktorých rozšíri občiansku vybavenosť lokality.
 • Stovky nových bytov prináša projekt Jurský obytný park realizovaný na severovýchodnom okraji obce Svätý Jur. Široké spektrum bytov od 1 až po 6 izbové, niektoré riešené ako mezonety, bolo naprojektovaných v dvanástich vyšších štvorpodlažných a nižších trojpodlažných bytových domoch. Na prízemí je ich súčasťou predzáhradka, na poschodiach väčšinou priestranné balkóny alebo terasy. Parkovacie státia sa nachádzajú pri dome. Občiansku vybavenosť priamo v areáli dopĺňa supermarket Terno, či nová škôlka.
 • Nová bytová výstavba sa nevyhla ani obci Viničné. Pri výjazde na Pezinok, na ulici Lipová boli postvené dva štvorpodlažné bytové domy. V každom z nich sa nachádza po 15 dvoj a trojizbových bytových jednotiek, vybavených vlastným kotlom na kúrenie a ohrev vody, na poschodiach s balkónom. Na parkovanie slúži priestranné parkovisko pri dome, na priľahlom pozemku sa nachádza aj detské ihrisko.
 • Na západnom konci Lipovej sa nachádzajú dve o niečo staršie štvorpodlažné novostavby obytných domov. Aj tu má byt vlastné kúrenie, balkón a možnosť parkovať pri dome.
 • Bývanie s väčším súkromím, navyše nízkoenenrgetické, predstavujú dvojpodlažné domy postavené, takisto na Lipovej a na priľahlých uliciach Agátová, Javorová. V každom z nich sa nachádhajú dva veľkometrážne 4 izbové mezonetové byty so záhradkou a parkovacím miestom.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Pezinok

Nové byty v Bratislave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Trnave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Senci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Malackách – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Galante – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Dunajskej Strede – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: