Novostavby Malacky a okolie

Novostavby bytovV Malackách bolo v nedávnej dobe postavených pomerne veľa nových bytov určených na predaj do osobného vlastníctva.

Novostavby bytov na predaj v Malackách

  1. Prakticky v centre Malaciek, na ulici Záhorácka bol postavený šesťpodlažný polyfunkčný obytný dom Euro. Naprojektovaných v ňom bolo celkovo tridsať 1 až 4 izbových bytov, medzi ktorými počtom prevažujú 2 a 3 izbové byty. Nachádzajú sa na 2 až 6 podlaží, väčšina z ich má balkón. V parteri sa nachádzajú priestory na komerčné využitie a v suteréne je umiestnená garáž.
  2. Ďalšiu novú rezidenčnú nehnuteľnosť na ulici Záhorácka predstavuje trojpodlažný obytný dom Florián, pri soche sv. Floriána. V parteri sa takisto nachádzajú komerčné priestory a parkovanie je možné formou garážového státia v podzemnej garáži. Na druhom a treťom podlaží sa nachádza štrnásť 2 izbových bytov.
  3. Na Záhoráckej boli v minulosti realizované aj iné rezidenčné novostavby.
  4. V južnej časti mesta, na ulici Stupavská vznikol po úplnej rekonštrukcii pôvodného objektu trojpodlažný obytný dom Malacká Dvorana. Nachádzajú sa v ňom predovšetkým malometrážne 1 izbové byty, okrem nich však aj niekoľko 2 a 3 izbových. Celkovo sa tu nachádza 36 bytových jednotiek. Na parkovanie je k dispozícii parkovisko v areáli.
  5. Na východ od centra, v mestskej časti Padzelek bol postavený bytový dom Malina. V päťpodlažnom objekte sa nachádza vyše dvadsať, prevážne dvoj, ale aj viac izbových bytov. Veľkometrážym bytom na najvyššom poschodí prislúchajú aj priestranné terasy, ostatné majú balkón. Dostatok parkovacích miest sa nachádza priamo v objekte, ako aj na pozemku pri dome.
  6. Novostavba polyfunkčného bytového domu Pribina, realizovaná len pár minút chôdze, severne od centra mesta, na ulici Pribinova, ponúka päťdesiatku rôzne dispozične riešených 2 izbových bytov, ktoré sú na poschodiach všetky s lódžiou, prípadne balkónom. Na prízemí päťpodlažného objektu sa nachádzajú aj obchodné priestory.
  7. Nové byty na predaj v Malackách vznikajú aj realizáciou nadstavieb starších objektov. Príkladom je nadstavba jedného ďalšieho poschodia na pôvodne dvojpodlažnom bytovom dome, na ulici Jánošíkova, južne od centra. Vznikli takto štyri nové 2 až 4 izbové byty. Tie majú navyše samostatné kúrenie a ohrev vody.

Nové byty v okrese Malacky

Nové byty boli postavené v obci Vysoká pri Morave, približne 20 kilometrov juhozápadne od okresného mesta. Nachádzajú sa v nadstavbe dvojpodlažného polyfunkčného objektu a jedná sa o malometrážne a štandardné 2 a 3 izbové byty a mezonety. Na prízemí sú priestory určené na využitie ako ambulancie, a obchodné prevádzky. Bytové jednotky majú samostatné kúrenie a ohrev teplej vody.

V obci Rohožník, 13 kilometrov východne od Malaciek bola nehnuteľnosť s novými bytmi postavená na ulici Obchodná.

Rozsiahla bytová výstavba je realizovaná v meste Stupava.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Malacky

Nové byty v Bratislave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Pezinku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Trnave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Senici – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Skalici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Senci – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: