Novostavby Stupava a okolie

Byty v novostavbeZáujemcovia o nové bývanie, ktorým nevyhovujú rezidenčné novostavby v Malackách môžu skúsiť šťastie v Stupave.

Stupava je pre developerov atraktívna svojou polohou a dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy. Leží len 4 kilometre severne od Záhorskej Bystrice a necelých 20 kilometrov od centra Bratislavy, pričom väčšina cesty vedie po diaľnici. Mesto a jeho okolie ponúka možnosti na športové vyžitie a turistiku, ako ja na relaxáciu. K dispozícii je takisto komplexná občianska vybavenosť.

Novostavby bytov na predaj v Stupave

  1. Necelý kilometer západne od centra Stupavy, na ulici Bočná bol realizovaný projekt obytného súboru Harmoni. Tvoria ho tri, len trojpodlažné obytné domy, v ktorých sa spolu nachádza 84 bytových jednotiek. Viac ako polovica z nich sú 2 izbové, zvyšok tvoria menšie, ako aj väčšie byty, každý s balkónom.
  2. Jedným z najrozsiahlejších realitných rezidenčných projektov v Stupave je so svojimi 224 bytmi bezpochyby Zipava, umiestnený juhozápadne od centra, na novovzniknutú ulicu Okružná. Pozostáva zo štyroch päťpodlažných bytových domov, v ktorých boli navrhnuté bytové jednotky od garsóniek až po 4 izbové byty. Počtom počtom prevládajú 2 a 3 izbové. Všetky majú balkóny, na najvyšších poschodiach terasy.
    Na parkovanie sú určené veľkokapacitné garáže nachádzajúce sa v suteréne a k dispozícii sú aj vonkajšie parkovacie miesta. Občiansku vybavenosť dopĺňajú obchodné prevádzky a služby umiestnené v parteri, komfort bývania zasa zelené oddychové plochy s detským ihriskom.
  3. Obytný súbor Agátky Stupava s vyše stovkou nových bytov bol postavený severne od projektu Harmoni, na ulici Dlhá a Cementárenská. Tvoria ho tri troj až päťpodlažné objekty v ktorých sa nachádzajú 1 až 4 izbové byty, z ktorých viac ako polovicou sú zastúpené 2 izbové a necelou tretinou 1 izbové výmerou štandardné byty. Pohodlné parkovanie zabezpečujú podzemné garáže.
  4. Podstatne menší projekt na ulici Dlhá predstavuje výstavba dvoch bytových domov. V štvorpodlažných objektoch s podkrovím sa nachádza spolu približne päťdesiatka bytov. Možnosti parkovania poskytujú obyvateľom garáže so státiami v suteréne.
  5. Bytová výstavba bola realizovaná aj na ulici Vincenta Šikulu, v severozápadnej časti mesta, kde boli postavené štvorpodlažné bytové domy.
  6. Aj v Stupave pribudlo niekoľko nových bytov realizáciou nadstavby staršej bytovky. Príkladom je deväťpodlažný obytný dom na ulici Bezručova v blízkosti centra, na ktorom vzniklo realizáciou nadstavby jedného podlažia šesť 1,5 až 3 izbových nových bytov určených na predaj.
  7. Šesť nových bytov bolo postavených nad potravinami v mestskej časti Mást na juhu mesta, na ulici Záhumenská. Výmerou štandardné, prevážne 2 ale aj niekoľko 3 izbových bytov sa nachádza na prvom poschodí dvojpodlažného objektu, takmer všetky s balkónom, alebo terasou. Parkovanie je možné pri objekte.

Pozrite si aj: