Voľné pracovné miesta Malacky – práca a brigáda

Práca Malacky. Ponuky zamestnania a brigády na webe úradu práce a najlepších pracovných portáloch, plus tipy na jednoduché získanie práce..


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Malacky cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Malackách cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Tu by ste  tiež mali nájsť najviac ponúk pre ZŤP. Mali by ste tu nájsť aj pomoc pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Malacky a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Malacky sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Malackého okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Sledovať môžete len tieto weby, alebo ak hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Malackách a okolí

Pri hľadaní brigády v Malackách pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr, či obchodných reťazcov s predajňami v meste (ich zoznam nájdete nižšie). Môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú takmer žiadnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Malacké pizzerie: Godfather pizza, Stanley’s Pizza, pizzeria Oliveto (sídlisko Juh), Pizzeria & Restaurant A-Centrum (Ačko), pizzeria Milano (Nádražná), Pizzéria a reštaurácia Red Garden.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Atrium, Wellness Hotel Spark a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Malavia) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, CBA a ďalšie). Ponuky nájdete online, vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese MA

Medzi najväčšie priemyselné podniky, ktoré zamestnávajú najviac ľudí v Malackom okrese patrí firma Benteler Automotive, ktorá v okresnom meste vyrába lisované kovové diely pre veľké svetové automobilky. Lisované diely pre automobilový priemysel vyrába aj firma Tower Automotive. Pôsobí tu aj firma BASF Polyuretány Slovensko, ktorá sa špecializuje na polyuretánové systémy. Výrobou nábytku sa zaoberá spoločnosť Swedwood.

V rámci okresu patrí medzi významných zamestnávateľov spoločnosť Faurecia Slovakia, ktorá má v obci Lozorno výrobný závod na výrobu kožených sedačiek do osobných automobilov.

V obci Rohožník má svoju závod na výrobu stavebného materiálu spoločnosť Holcim Slovensko.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Pezinku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Senici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Skalici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Senci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: