Voľné pracovné miesta Skalica – práca a brigáda

Práca Skalica, Holíč, Gbely a okolie. Inzercia zamestnania a brigády na webe úradu práce a na najlepších pracovných portáloch, plus tipy na rýchle získanie práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Skalica cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Skalici cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke, čo je spomedzi všetkých jeden z najlepších zdrojov ponúk pre ZŤP.

Práca Skalica a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Skalica sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Skalického okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Sledujte predovšetkým uvedené weby a ak hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Skalici a okolí

Pri hľadaní brigády v Skalici pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr. Podobne môžete hľadať brigádu aj v niektorom z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Ak nemáte žiadnu špeciálnu kvalifikáciu, aj tak máte relatívne veľa príležitostí na zamestnanie a to skoro ihneď.
Práca pre mužov:
Ako muž, ak máte vodičský preukaz (skupina B alebo aj C) môžete pracovať ako vodič. Môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Skalické pizzerie: Pizza – Restaurant Pacchia, Pizzeria da Giovani, Pizzeria Cafe Park a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Príležitosti prinášajú aj sklady a výrobné podniky, kde môžete pracovať ako vodič VZV,  skladník, operátor výroby a pod. či obchody, kde môžete pracovať ako predajca, alebo SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si pomerne rýchlo nájdete ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel sv. Michal, Tatran, hotel sv. Ludmila predtým Patriot, penzión Club Skalica a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (ZOC Max) a supermarkety (Tesco, Lidl, Billa, CBA a ďalšie) ponúkajú najviac príležitostí. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese SI

Priemyselné firmy sú v Skalickom okrese koncentrované v mestách.

Priamo v okresnom meste pôsobí spoločnosť PROTHERM, výrobca plynových kotlov PROTHERM a Vaillant (príležitosť opre profesie operátor CNC strojov), výrobca ložísk firma INA, elektrotechnický podnik Jami Electronic Slovakia, či známa polygrafická firma Grafobal výrobca lepenkových obalov.

V meste Gbely pôsobí hydinársky podnik HYDINÁR, producent vajec a spracovávateľ hydiny, známejšia je však ťažobná spoločnosť NAFTA.
V obci Radošovce vyrába ozvučovaciu techniku spoločnosť BS Acoustic.

Viacero veľkých firiem má svoje výrobné prevádzky v meste Holíč.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Senici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Myjave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Malackách cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Piešťanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bratislave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: