Voľné pracovné miesta Myjava – práca a brigáda

Práca Myjava, Brezová pod Bradlom a okolie. Aktuálne pracovné príležitosti v mestách ale aj obciach okresu. Ponuka zamestnania a brigád cez ÚP a ďalšie webové stránky.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Myjava cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Myjave cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Toto by mal byť tiež najlepší zdroj ponúk pre ZŤP. Úrad práce, cez EURES pomáha aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Myjava a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Myjava sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Myjavského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Väčšinou stačí sledovať tieto webové stránky. Ak ale hľadáte omnoho viac inzerátov (aj keď z veľkej časti rovnykých), ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Myjave a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/myjava/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Myjave pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr. Podobne môžete hľadať brigádu aj v niektorom z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície predstavujú príležitosť zamestnať sa takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Skoro každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak pracovať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Myjavské pizzerie: Cross House, Reštaurácia Fontána a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, SBS a pod. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Štefánik, Spoločenský dom, restaurant pension ROSY a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac obchodov na jednom mieste sa nachádza v centre mesta  a v obchodných centrách. Široké možnosti ponúkajú aj supermarkety (Tesco, Lidl, CBA, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese MY

Priemyselné firmy, ktoré zamestnávajú najviac ľudí v Myjavskom okrese pôsobia vo viacerých odvetviach.

Spoločnosť SLOVARM vyrába armatúry, ventily, kohúty a pod., spoločnosť KODRETA furniture je orientovaná na výrobu kovového nábytku. Plastové výrobky a diely pre ďalšie priemyselné použitie vyrába spoločnosť SAM HOLDING, firma SAM TRADING, sa venuje výrobe náradia a jeho následnej údržbou.
V strojárenstve pôsobí firma HDO SK, ktorá sa venuje odlievaniu a obrábaniu kovov ako aj ich povrchovej úprave. Firma C.E.P. Scherdel Pruziny, ako jej názov napovedá vyrába pružiny.

Priemyselný park Javorinská si vybrali na podnikanie napríklad firmy SEISA Europe, SG FIX SK, či výrobca pružín Subtil Slovakia.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Piešťanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Senici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Novom Meste nad Váhom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Trnave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Skalici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Trenčíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: