Voľné pracovné miesta Nové Mesto nad Váhom – práca a brigáda

Práca Nové Mesto nad Váhom, Stará Turá a okolie. Pracovné ponuky zverejňované online. Možnosti zamestnania, ako aj brigády. Najväčšie firmy v meste a celom regióne.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Nové Mesto nad Váhom cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Novom Meste nad Váhom cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Je to jeden z najbohatších zdrojov ponúk pre ZŤP. Špecializovaný pracovník úradu vám pomôže aj s  hľadaním zamestnania v zahraničí.

Práca Nové Mesto nad Váhom a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Nové Mesto nad Váhom sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Novomestského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Toto sú, spolu s portálom ISTP, zamestnávateľmi najpoužívanejšie webové stránky na inzerciu voľnách miest. Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Novom Meste nad Váhom a okolí

Pri hľadaní brigády v Novom Meste nad Váhom pre študentov (ale nie len pre nich)  to môžete skúsiť v predajni niektorého z  obchodných reťazcov, alebo navštíviť pracovnú agentúru a opýtať sa na možnosti práce na dohodu.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Pozície nevyžadujúce si takmer žiadnu kvalifikáciu predstavujú príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Keďže skoro každý muž má vodičský preukaz, vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Novomestské pizzerie: Pizzeria Al Cacciatore, Pizza Réma, Pizzeria ETNA, Reštaurácia Ambrozia, Extreme Pizza & Food a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník. Vo výrobných spoločnostiach zasa ako operátor výroby, či v obchode ako predavač, alebo ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ako žena si uplatnenie môžete nájsť napríklad v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Diana, Javorina, Perla, apartmánový penzion PARK, a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC InterCora Javorina), obchody v ochodných galériách (dm drogerie markt, Takko Fashion, Deichmann) ako aj  supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa (niekoľko predajní), CBA a ďalšie) ponúkajú najviac príležitostí. Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kariéru v zdravotníctve ponúka Nemocnica s poliklinikou Nové Mesto nad Váhom, uplatnenie tu nájdu zdravotné sestry, lekárky, ale aj upratovačky.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese NM

Najviac významných firiem, čo sa týka počtu zamestnancov sa v Novomestskom okrese nachádza priamo v okresnom meste.

Svoju prevádzku tu má výrobný závod spoločnosť Universal Media Corporation /Slovakia/ (UMC), ktorá produkuje LCD televízory a obrazovky. Okrem nej aj firma EMERSON so siedmimi sekciami (BRANSON, EMERSON Network Power, …) s rôznym zameraním od zariadení na zváranie plastov až po riadiace systémy.

Výmenníky tepla vyrába firma Roen Est, spoločnosť AAF International vyrába vzduchotechniku. Spoločnosť OBAL – Vogel & Noot je výrobcom kovových obalov a plechoviek

V meste sa nachádza aj slovenská pobočka talianskej firmy Askoll Slovakia vyrábajúca čerpadlá a elektromotory predovšetkým pre domáce spotrebiče, či Heidelberger Postpress Slovensko vyrábajúca stroje a linky pre výrobu papierových obalov

Potravinársky priemysel je zastúpený firmou Milex Nové Mesto nad Váhom, strojárenstvo firmou STROJSTAV, ktorá sa zameriava na stavebné a cestné stroje.

Firmy Zamerané na automobilový priemysel zastupujú spoločnosti:

  • Plastcom, ktorá spracováva plasty
  • TRW Automotive (Slovakia) vyrába posilňovače riadenia
  • MAGNA SLOVTECA vyrába spätné zrkadlá

Nachádza sa tu logistický parku ProLogis Park (uplatnenie pre profesie skladník a vodič)

V meste Stará Turá odštepný závod firmy LEONI Slovakia vyrába káble pre ďalšie priemyselné použitie. Spoločnosť Chirana Medical vyrába zdravotnícku techniku pre dentistov a anesteziológov.
V obci Horná Streda sa firma VACUUMSCHMELZE zaoberá výrobou magnetov a magnetických materiálov. V obci Čachtice, pôsobí firma Nissens Slovakia, výrobca chladičov. CNC operátor, v obci Kočovce má výrobný závod firma Hella Slovakia Front-Lighting, vyrábajúca tu predovšetkým predné svetlomety pre nákladné automobily.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Trenčíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Piešťanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Myjave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bánovciach nad Bebravou cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Topoľčanoch cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Ilave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: