Novostavby Nové Mesto nad Váhom a okolie

V posledných rokoch pribudli novostavby v Novom Meste nad Váhom vďaka mestu, ktoré stavalo nové nájomné byty, ale aj vďaka developerom, ktorí stavali nové byty na predaj do osobného vlastníctva.

Novostavby bytov na predaj v Novom Meste nad Váhom

  1. Nové byty v Novom Meste nad Váhom boli postavené napríklad na ulici Športová, v tichej lokalite, približne 15 minút chôdze od centra mesta v rámci projektu bytové domy DIAMOND. Jedná sa o tri nízkopodlažné bytové domy. V každom bytovom dome sa na troch nadzemných podlažiach nachádza 9 bytov, spolu teda 27 bytov. Byty sú 2 a 3 izbové so samostatným kúrením a ohrevom vody. Na prvom nadzemnom podlaží sú garáže.
  2. Na Športovej ulici je realizovaný aj rezidenčný projekt Kamenná. Ide o tri bytové domy, pričom v bytovom dome je na štyroch podlažiach dvadsať 2 až 4 izbových bytov. Byty majú samostatné vykurovanie. V suteréne domu sa nachádzajú garážové státia a ďalšie parkovacie miesta sú pri objekte.
  3. Aj v severnej časti Nového Mesta nad Váhom, v mestskej časti Mnešice a Záhumenice, boli v niekoľkých etapách postavené štvorpodlažné bytové domy s garážami na prvom nadzemnom podlaží. Okrem bytovej výstavby sa v tejto lokalite realizuje aj rozsiahla radová zástavba rodinných domov.
  4. Klasické bytové jednotky dopĺňa v Novom Meste nad Váhom svojimi dvanástimi apartmánovými bytmi aj apartmánový dom Red House, nachádzajúci sa len pár minút chôdze južne od centra.

Nové byty v okrese Nové Mesto nad Váhom

Okrem bytov na predaj v krajskom meste bolo realizovaných viacero projektov novostavieb rezidenčných nehnuteľností aj v obciach v okolí Nového Mesta nad Váhom a v Starej Turej.

  • Napríklad v obci Brunovce vzdialenej len 8 km južne od Nového Mesta nad Váhom bol postavený moderný štvorpodlažný bytový dom s 2 a 3 izbovými bytmi.
  • V obci Beckov vzdialenej 7 km od okresného mesta boli postavené dva bytové domy. Jeden s 26 bytmi (1, 2 a 3 izbové byty) na troch nadzemných podlažiach a garážami na prvom nadzemnom podlaží a druhý s 32, takisto 1 až 3 izbovými bytmi na troch nadzemných podlažiach, ale byty sú už na prvom nadzemnom podlaží, spolu s garážami.
  • V obci Podolie bol postavený troj podlažný bytový dom, v ktorom sa nachádza 15 bytov, všetky 2 izbové.
  • Štvorpodlažný bytový dom bol postavený na ulici Malinovského v obci Čachtice, nachádzajúcej sa približne 5 kilometrov juhozápadne od okresného mesta. V bytovom dome bolo naprojektovaných 11 bytových jednotiek s balkónom alebo terasou. Jedná sa o 3 a 2 izbové byty, pričom početnú prevahu majú 3 izbové byty.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Nové Mesto nad Váhom

Nové byty v Trenčíne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Piešťanoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Myjave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bánovciach nad Bebravou – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Topoľčanoch – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Ilave – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: