Novostavby Ilava a okolie

Projekty rezidenčných nehnuteľností boli v nedávnej dobe realizované ako v okresnom meste, tak aj v okolitých obciach a mestách okresu. Príležitostí na kúpu moderného bytu je preto relatívne dostatok.

Novostavby bytov na predaj v Ilave

Novostavby v Ilave vo výraznejšej miere doplnili nové byty komplexu za Medňanskou, v pokojnej lokalite vzdialenej od centra Ilavy len pár minút chôdze juhovýchodným smerom. V dvoch etapách boli postavené štyri šesť podlažné bytové domy s 26 bytmi. Nachádzajú sa v nich prevážne 2 a 3 izbové byty, okrem nich aj niekoľko 1 a 4 izbových. Parkovanie je riešené formou parkovacích miest a samostatných garáží pri bytových domoch. V blízkosti je dostupná plná občianska vybavenosť.

Nové byty sa v Ilave nachádzajú aj v časti Sihoť, severozápadne od centra mesta.

Nove byty v okrese Ilava

Pri záujme o kúpu nového bytu je možné zvážiť aj kúpu bytu v niektorej z obcí okresu, nachádzajúcej sa v blízkosti okresného mesta.

Nové byty boli napríklad postavené v obci Ladce nachádzajúcej sa len približne 5 km od Ilavy smerom na Žilinu. V štvorpodlažnom bytovom dome sa na vrchných troch podlažiach nachádzajú po štyri 1, 2 a 3 izbové byty, na prízemí sa nachádzajú samostatné garáže a jeden byt. Byty majú samostatné kúrenie. Parkovanie je možné aj pri objekte.

Ďalšie novostavby v blízkosti okresného mesta je možné nájsť aj v Dubnici nad Váhom, či v obci Borčice.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Ilava

Nové byty v Trenčíne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Prievidzi – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Považskej Bystrici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Púchove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: