Novostavby Prievidza a okolie

Byty na predaj v novostavbePrievidza a jej blízke okolie (Bojnice) ponúka bývanie v moderných a komfortných nových bytoch. Vzhľadom na veľkosť mesta a počet obyvateľov by ich však mohlo pribúdať podstatne viac.

Novostavby bytov na predaj v Prievidzi

  1. Nové byty v Prievidzi sa nachádzajú v severozápadnej časti mesta, na sídlisku Zapotôčky na novej ulici Ladislava Stančeka, ktorá vznikla práve vďaka novostavbe Slnečné nábrežie. Jedná sa o tichú lokalitu pri rieke s dostupnou občianskou vybavenosťou. V dvoch päť podlažných bytových domoch sa nachádzajú 2 a 3 izbové byty. Bytov je spolu 33. Komfort bývania dopĺňajú priestranné balkóny a terasy s výhľadom na prírodu a Bojnice. Garáže sa nachádzajú na prízemí a ďalší priestor na parkovanie je pri objekte. Ekologicky a zároveň ekologicky je riešený ohrev vody pomocou slnečných kolektorov umiestnených na streche bytového domu.
  2. Štvorpodlažný bytový dom bol postavený aj na sídlisku Sever, na ulici Na Karasiny. V bytovom dome sa na troch podlažiach nachádzajú 3 izbové byty s balkónom. Bytov je v dome celkovo 9. Na prízemí bytového domu sa nachádzajú garáže.
  3. Bytové novostavby má Prievidza aj v centre mesta. V štvorpodlažnom bytovom dome na ulici Gustáva Švéniho sa nachádza 41 bytov od garsónky až po 4 izbový byt.

Rezidenčné novostavby pribudli aj mimo Prievidze. Nové byty na predaj boli napríklad postavené v Novákoch, vzdialených od Prievidze len 10 km. V bytovom dome Téčko sa na štyroch podlažiach nachádza 26 bytov. Byty sú 1, 2 a 3 izbové a majú samostatné kúrenie. K dispozícii sú parkovacie miesta pri objekte.

Nové byty Bojnice

Luxusné bývanie ešte bližšie k okresnému mestu predstavuje projekt Kondomínium Bojnice. V troch vilách umiestnených do svahu, označených A, B, C sa nachádzajú veľkometrážne 2, 3 a 4 izbové apartmány, ktorých je spolu 29. Prostredie a architektúra dodávajú objektom charakter bývania v rodinnom dome. Súčasťou apartmánov sú veľké terasy s výhľadom do okolia. Parkovanie riešia garáže. Lokalita je atraktívna vďaka jej polohe v pokojnom prostredí, tesnej blízkosti centra Bojníc a zároveň veľmi dobrou dostupnosťou okresného mesta.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Prievidza

Nové byty v Bánovciach nad Bebravou – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Partizánskom – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Trenčíne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Ilave – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Martine – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žiari nad Hronom – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Turčianskych Tepliciach – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žarnovici – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: