Novostavby Turčianske Teplice a okolie

Nové byty na predaj v Turčianskych Tepliciach v ponuke realitných kancelárií, alebo na internetových inzertných portáloch prakticky nie je možné nájsť. Preto je potrebné hľadať rôzne iné možnosti.

Novostavby bytov na predaj v Turčianskych Tepliciach

Alternatívu v takomto prípade potom predstavuje buď kúpa zrekonštruovaného staršieho bytu, alebo kúpa bytu v pôvodnom stave a následná rekonštrukcia. Omnoho nákladnejšou je výstavba novostavby rodinného domu, prípadne rekonštrukcia staršieho rodinného domu.

Výnimkou je napríklad novostavba štvorpodlažného bytového domu na ulici Partizánska. Jedná sa o polyfunkčný objekt, v ktorom sa nachádza trinásť bytov, z toho desať dvojizbových a tri jednoizbové. Na prvom nadzemnom podlaží sú umiestnené komerčné priestory. Parkovanie je riešené parkovacími státiami pri dome.

V okolitých mestách ako je Martin, Banská Bystrica, alebo Prievidza síce nové byty pribúdajú rýchlym tempom, negatívom je však relatívne veľká vzdialenosť týchto miest od Turčianskych Teplíc a takisto vysoké ceny nových nehnuteľností v uvedených mestách.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Turčianske Teplice

Nové byty v Banskej Bystrici – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Prievidzi – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Martine – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žiari nad Hronom – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: