Voľné pracovné miesta Turčianske Teplice – práca a brigáda

Práca Turčianske Teplice. Odkazy na aktuálne ponuky na zamestnanie a brigády v regióne Turiec. Pracovné príležitosti pre mužov a ženy v meste a obciach okresu.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Turčianske Teplice cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Turčianskych Tepliciach cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Toto by mal byť tiež najlepší zdroj ponúk pre ZŤP. Pracovníci úradu vám môžu pomôcť aj pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Turčianske Teplice a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Turčianske Teplice sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Turčianskoteplického okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Malo by stačiť sledovať len uvedené najnavštevovanejšie weby. Keď chcete viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Turčianskych Tepliciach a okolí

Pri hľadaní brigády v Turčianskych Tepliciach pre študentov (ale nie len pre nich) sa oplatí pozrieť na webové stránky obchodných reťazcov nachádzajúcich sa v meste (ich zoznam nájdete nižšie), prípadne ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Viacero profesií si nevyžaduje skoro nijakú zvláštnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na takmer ihneď začať pracovať.
Práca pre mužov:
Ako muž, ak máte vodičský preukaz môžete pracovať ako vodič.  V závislosti na tom, či máte skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Turčianskoteplické pizzerie: Pizza Ancona, Pizza Benita a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Príležitosti ponúkajú aj veľkosklady, s pozíciou vodič VZV, alebo skladník, výrobné podniky, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, alebo obchody, kde sa môžete zamestnať na pozícii predavač, alebo SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Rezident, Vyšehrad, liečebné domy VEĽKÁ FATRA, MALÁ FATRA a AQUA, ale aj Slovakia, Atlantis, Pax, Krym, Viktória, Eskulap, Vlára, Esplanade, horský hotel Bartoška a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Príležitostí na zamestnanie ponúkajú obchody v centre mesta, obchodné centrá (OC Kocka) a supermarkety (Tesco, CBA, Billa a ďalšie). Inzeráty nájdete priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese TR

V Turčianskoteplickom okrese je zamestnanosť úzko spojená s kúpeľníctvom. Veľký počet zamestnancov zamestnáva spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice.

Okrem toho však v okresnom meste pôsobia aj výrobné podniky, napríklad výrobca stavebných materiálov spoločnosť Prefabetón Diviaky, ktorý vyrába betónové zmesi a prefabrikáty.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prievidzi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Martine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiari nad Hronom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: