Voľné pracovné miesta Žiar nad Hronom – práca a brigáda

Práca Žiar nad Hronom, Kremnica a okolie. Pracovné príležitosti v mesta a celom okrese. Ponuka zamestnania a brigády online.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Žiar nad Hronom cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Žiari nad Hronom cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Nájdete tu aj ponkuky pre ZŤP. Úrad práce môže poskytnúť pomoc aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Žiar nad Hronom a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Žiar nad Hronom sa na portáli Profesia nachádza na Profesia
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty zo Žiarskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Sledujte predovšetkým uvedené weby a ak hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Žiari nad Hronom a okolí

Pri hľadaní brigády v Žiari nad Hronom pre študentov (ale nie len pre nich). Skúste kontaktovať niektorú z personálnych agentúr v meste. Veľkú šancu na úspech ponúkajú aj veľké predajne obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Žiarske pizzerie: Pizza Paluba, Pizzeria Picasso, reštaurácia Doma, donášková služba Panda, Pizza Restaurant Patriot.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, (pozície vodič VZV, skladník), výrobné firmy (operátor výroby), obchody (predajca, SBS). Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Luna, Garni hotel Fellini a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Luna Centrum, OC Retail box, OD Prior) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese ZH

V Žiarskom okrese má z priemyslu veľmi silné zastúpenie spracovanie nerastných surovín, hlavne hliníka. V tejto oblasti bolo a stále je zamestnaný veľký počet ľudí.

Hutnícke firmy sú koncentrované predovšetkým do okresného mesta. Mesto je známe spracovaním hliníka, ktoré tu má bohatú históriu. V súčastnosti tu pôsobia napríklad spoločnosti Alufinal, ZNSP (Závody Slovenského národného povstania), či Slovalco.

V meste Kremnica sa nachádza pre celé Slovensko dôležitý podnik – Mincovňa. Z ďalších veľkých firiem možno spomenúť strojárenskú spoločnosť Elba, alebo ťažobný podnik Kremnická banská spoločnosť.

Významným potravinárskym podnikom v okrese je aj Pivovar Ssteiger v obci Vyhne.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prievidzi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie vo Zvolene cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žarnovici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Banskej Štiavnici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Turčianskych Tepliciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: