Voľné pracovné miesta Banská Štiavnica – práca a brigáda

Práca Banská Štiavnica. Ponuky zamestnania a brigády na webe úradu práce. Najlepšie pracovné portály a tipy na jednoduché získanie práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Banská Štiavnica cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje aktuálne voľné pracovné miesta v Banskej Štiavnici cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Toto by mal byť tiež najlepšia webová stránka s ponukami pre ZŤP. Na úrade práce by ste mali nájsť aj pomoc pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Banská Štiavnica a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Banská Štiavnica sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Banskoštiavnického okresu s ponukou zamestnania na najväčšom slovenskom inzertnom portáli Bazoš sa vám zobrazia po kliknutí na tento odkaz.

Obvykle stačí, ak budete sledovať tieto webové stránky, pretože patria medzi najnavštevovanejšie a sú zamestnávateľmi najpoužívanejšie (spolu s portálom úradu práce). Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Banskej Štiavnici a okolí

Pri hľadaní brigády v Banskej Štiavnici pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr, či obchodov nachádzajúcich sa vo vašom meste (ich zoznam nájdete nižšie). Môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú  takmer nijakú špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako šofér. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, pizze a pod.). Banskoštiavnické pizzérie: UV Club & Pizzeria, Pizzeria Soragna, pizzeria a reštaurácia BLACK M, Pizza – Mestianska, Pizza Kachelman a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča

Ďalšie príležitosti prinášajú sklady a logistické centrá, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné podniky, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchodné prevádzky, kde môžete pracovať ako predavač, alebo ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.

Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Grand Matej, Salamander, Kerling a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Sitno) a supermarkety (Tesco, Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese BS

Spomedzi najväčších zamestnávateľov v Banskoštiavnickom okrese možno spomenúť výrobcu nábytku, firmu Bon Tap.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie vo Zvolene cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žarnovici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Krupine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiari nad Hronom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Leviciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: