Voľné pracovné miesta Žarnovica – práca a brigáda

Práca Žarnovica, Nová Baňa a okolie. Ak hľadáte brigádu alebo zamestnanie, na tejto stránke nájdete odkazy na aktuálne inzerované voľné miesta. Nájdete tu aj ďalšie užitočné informácie.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Žarnovica cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Žarnovici cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. V  ponuke by mali byť aj príležitosti za zamestnanie ZŤP. Na úrade práce by ste mali nájsť aj pomoc pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Žarnovica a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Žarnovica sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Žarnovického okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Toto sú zamestnávateľmi najpoužívanejšie (spolu s portálom úradu práce). Ak hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Žarnovici a okolí

Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/zarnovica/na-dohodu-brigady/
Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Žarnovici pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť weby personálnych agentúr, ale aj obchodných reťazcov, ktoré majú v meste prevádzku (ich zoznam nájdete nižšie). Môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. V nich sa môžete zamestnať takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Žarnovické pizzerie: Pizzeria restaurant Plaza, Aisha Pizzeria, Pizza Pronto, Pizzéria Boston & Atlanta Bar.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, v obchode aj ako SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (pri meste sa nachádza napríklad hotel Termál a Sitno v neďalekej obci Vyhne), či čašníčka, alebo barmanka.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Tesco, CBA a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese ZC

Z priemyselných podnikov v Žarnovickom okrese zamestnáva veľký počet zamestnancov napríklad známy výrobca príborov a ďalšieho kuchynského riadu firma Sandrik 1895. Okrem kuchynského náčinia sa zaoberá aj výrobou zdravotníckeho a lekárskeho materiálu. Výrobnú prevádzku má v obci Hodruša-Hámre. V meste Nová Baňa zasa spoločnosť Knauf Insulation vyrába izoláciu to jednak tepelnú, ale aj akustickú a protipožiarnu.

Dôležitým podnikom priamo v okresnom meste je Illichmann Aluminium Casting. Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým odlievaniu hliníkových dielov a modelov. Ďalším významným zamestnávateľom je TUBEX SLOVAKIA. Firma vyrába tuby pre použitie v potravinárskom, kozmetickom a farmaceutickom priemysle.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Banskej Štiavnici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Zlatých Moravciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiari nad Hronom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Prievidzi cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Leviciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Partizánskom cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Krupine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: