Voľné pracovné miesta Krupina – práca a brigáda

Práca Krupina. Aktuálne ponuky zamestnania a brigády v meste a okolí, ako aj ďalšie užitočné informácie, ktoré vám pomôžu pri ich získaní.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Krupina cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Krupine cez web ISTP  na tejto stránke. Toto by mal byť tiež najlepší zdroj ponúk pre ťažko zdravotne postihnutých. Na úrade práce by ste mali nájsť aj pomoc pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Krupina a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Krupina sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Krupinského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Ak chcete pri hľadaní využiť viac pracovných a inzertných portálov, nájdete ich TU.

Možnosti brigády v Krupine a okolí

Pri hľadaní brigády v Krupine pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr, či obchodov nachádzajúcich sa v meste (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Krupinské pizzerie: Pizzeria Calva, reštaurácia hotela Slovan Club, Pizza Škorpion.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko nájdete v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Slovan Club), či čašníčka v kaviarni či reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá a supermarkety (Tesco a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese KA

Spoločnosti zamestnávajúce najviac ľudí v Krupinskom okrese sídlia predovšetkým v samotnom okresnom meste.

Patrí medzi ne výrobca stavebných strojov – nakladačov, či známeho odmínovacieho stroja Božena, firma Way Industry, ale aj výrobca nábytku Lind Mobler Slovakia.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Banskej Štiavnici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie vo Zvolene cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Leviciach cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Veľkom Krtíši cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Detve cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žarnovici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: