Voľné pracovné miesta Detva – práca a brigáda

Práca Detva. Ponuka voľných miest v okrese. Nájdite si zamestnanie alebo brigádu online.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Detva cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Detve cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Mali by ste tu nájsť aj  ponuky pre ZŤP. Na úrade práce by ste mali nájsť aj pomoc pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Detva a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Detva sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z detvianskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Môžete sledovať len tieto webové stránky, pretože sú zamestnávateľmi najpoužívanejšie (spolu s portálom ÚP). Pre viac inzerátov si môžete pozrieť ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Detve a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/detva/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Detve pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr, ale aj miestnych  obchodných reťazcov. Môžete ich navštíviť aj osobne.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Detvianske pizzerie: Pizzeria Margherita, Pizzeria Talia.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady (vodič VZV, alebo skladník), výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, alebo obchody, kde sa môžete zamestnať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Detva, hotel Royal v Látkach, hotel Poľana v Hriňovej a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Ardis) a supermarkety (Tesco, Lidl, Billa, CBA a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese DT

V Detvianskom okrese, priamo v okresnom meste parí medzi najväčších zamestnávateľov strojárenská spoločnosť PPS Group, ktorá vyrába zvárané diely a konštrukcie predovšetkým pre stavebné a banské stroje.

Ďalšia významná strojárenská firma pôsobiaca v okrese – Ojala-Yhtymä má svoju prevádzku v obci Kriváň. Firma sa zameriava na spracovanie plechov a vyrába z nich rôzne dielov a výrobky (napr. rozvodné skrine) na ďalšie využitie v priemysle (elektrotechnika, telekom, atď.).

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie vo Zvolene cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Lučenci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Poltári cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Veľkom Krtíši cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Brezne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Krupine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: