Voľné pracovné miesta Brezno – práca a brigáda

Práca Brezno. Hľadáte si zamestnanie alebo brigádu? Na tejto stránke nájdete odkazy na aktuálne pracovné ponky a ďalšie tipy na získanie práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Brezno cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Brezne cez webový portál ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Ten môže byť najlepším zdrojom ponúk pre ZŤP. Na úrade práce by vám mohli pomôcť aj s hľadaním práce v zahraničí.

Práca Brezno a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Brezno sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z breznianského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Vo väčšine prípadov stačí ak sledujete tieto weby, sú zamestnávateľmi najpoužívanejšie (spolu s portálom úradu práce). Ak ale hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Brezne a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/brezno/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Brezne pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť aj pracovné agentúry, či obchodné reťazce, ktoré majú obchody v meste (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz a vie sa tak zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, pizze a pod.).  Breznianske pizzerie:  Barbaricum, Pizzeria della Piazza, Pizza TUTTI.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si ľahko môžete nájsť v obchode, ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Ďumbier, Rohozná, Hotel Wellness Bystrá. Ďalšie sa nachádzajú v neďalekých horských strediskách, napríklad hotel Partizán v stredisku Tále), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Point) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese BR

Firmy, ktoré zamestnávajú najviac zamestnancov v Breznianskom okrese sa nachádzajú ako v samotnom okresnom meste, napríklad výrobca potrubných systémov PIPECO Slovakia, alebo výrobca papiera spoločnosť Harmanec – Kuvert, tak aj mimo mesta.

V obci Nemecká pôsobí výrobca ropných produktov firma Petrochema, v obci Hronec zasa spoločnosť TECHNOS, ktorá sa venuje výrobe a montáži nerezových výrobkov a dielov pre ďalšie priemyselné použitie.

Medzi významných zamestnávateľov v okrese patria aj hute Železiarne Podbrezová, v rovnomennej obci.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie vo Zvolene cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Poltári cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Detve cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Rimavskej Sobote cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Revúcej cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Rožňave cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Poprade cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Liptovskom Mikuláši cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Ružomberku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Lučenci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: