Voľné pracovné miesta Liptovský Mikuláš – práca a brigáda

Práca Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok a okolie. Pracovné ponuky pre mesto celý región Liptov. Aktuálne príležitosti na zamestnanie a brigády. Firmy, ktoré zamestnávajú najviac zamestnancov.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Liptovský Mikuláš cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Liptovskom Mikuláši cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Kde by ste mali nájsť aj ponuky pre uchádzačov ZŤP.

Práca Liptovský Mikuláš a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Liptovský Mikuláš sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Liptovskomikulášskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Vo väčšine prípadov si však bohato vystačíte sledovaním vyššie uvedených  webových stránok, ktoré zamestnávatelia využívajú najčastejšie. Ďalšie pracovné a inzertné portály nájdete TU.

Možnosti brigády v Liptovskom Mikuláši a okolí

Pri hľadaní brigády v Liptovskom Mikuláši pre študentov (ale nie len pre nich) to môžete skúsiť v predajni niektorého z  obchodných reťazcov, alebo navštíviť pracovnú agentúru a opýtať sa na možnosti práce na dohodu.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Niektoré pozície si nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu špeciálnu kvalifikáciu. V nich sa môžete zamestnať takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Ak máte vodičský preukaz a viete sa tak ihneď zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C sa môže zamestnať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Liptovskomikulášske pizzerie: Pizzeria Verona, Pizza Hurikán, pizza Goodmood, Restaurant & Pizzeria TAVERNA a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, či skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať na pozícii operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, pracovník SBS prinášajú ďalšie príležitosti.
Práca pre ženy:
Uplatnenie si ženy môžu pomerne jednoducho nájsť ako predavačka, upratovačka, chyžná v hoteli, či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii, napríklad aj McDonalds. V meste sa nachádza napríklad hotel Europa, Jánošík, Villa Bianca, Klar, Garni, City Hotel Steve, penzión Aida, Squash, Lodenica a ďalšie. Oveľa viac ich je v neďalekej demänovskej doline a lyžiarskom stredisku Jasná.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Jasna shopping city, OC STOP.SHOP., OC RGB Liptov, Nicolaus Shopping Center, obchodný dom Prior) a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa (viac predajní), Milk Agro, , Hypernova (Terno) a ďalšie). Ponuky nájdete vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese LM

Priemyselné podniky sa v Liptovskomikulášskom okrese sústreďujú v okresnom meste a priemyselnom mestečku Liptovský Hrádok.

Dôležitý je pre mesto potravinársky priemysel. Medzi najväčších zamestnávateľov v tomto odvetví patrí napríklad významný slovenský výrobca alkoholických nápojov, liehovar ST. Nicolaus, Liptovská mliekareň, výrobca masla, syrov a hlavne bryndze, výrobca chleba, pečiva a cukrárenských produktov Liptovské pekárne a cukrárne Včela – Lippek k.s., či výrobca obľúbenej horčice, firma SNICO. Tieto podniky ponúkajú príležitosti pre profesie operátor výroby, vodič VZV, skladník atď.

Tradične tu má zastúpenie aj drevospracujúci priemysel. Pôsobia tu napríklad výrobcovia nábytku, firma Linapo, alebo spoločnosť SWEDWOOD Slovakia, ktorá má prevádzku aj v obci Závažná Poruba. Spoločnosť DREVOMAX sa zameriava na výroba lepených hranolov, ktoré sa ďalej využívajú pri výrobe eurookien a eurodverí.

Medzi významné stavebné podniky patria spoločnosti Cestné stavby a Stavoindustria.

Z ďalších väčších výrobných podnikov možno spomenúť výrobcu kovových lisovaných dielov pre výrobu automobilov, spoločnosť Craemer a spol., strojársky podnik Liptovské strojárne plus, výrobcu bytového textilu firmu Quiltex, firma CD – profil, výrobca za studena valcované oceľové profily a lisované diely pre ďalšie priemyselné použitie, alebo poľnohospodársky podnik Poľnonákup Liptov.

V okresnom meste má svoje sídlo aj veľkoobchod s elektroinštalačným materiálom, káblami a fotovoltaikou, spoločnosť VEREX – ELTO.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Ružomberku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Poprade cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Dolnom Kubíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Tvrdošíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Brezne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Námestove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: