Voľné pracovné miesta Ružomberok – práca a brigáda

Práca Ružomberok. Najlepšie online zdroje pre hľadanie brigády, alebo zamestnania v meste aj v celom okrese. Prehľad najväčších podnikov.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Ružomberok cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miest v Ružomberka cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. Uvedená stránka by mohla byť najbohatším zdrojom ponúk pre ZŤP. Úrad práce môže poskytnúť pomoc aj pri hľadaní práce v zahraničí.

Práca Ružomberok a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Ružomberok sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Ružomberského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Sledujte predovšetkým uvedené weby a ak hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Ružomberku a okolí

Pri hľadaní brigády v Ružomberku pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky, alebo osobne niektorú z pracovných agentúr. Podobne môžete hľadať brigádu aj v niektorom z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Existujú profesie, ktoré si nevyžadujú špeciálnu kvalifikáciu a môže ich vykonávať takmer každý a ihneď, s krátkym zaškolením.
Práca pre mužov:
Ak máte vodičský preukaz a viete sa tak ihneď zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C sa môže zamestnať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Ružomberské pizzerie: Pizzeria Bella, Pizza Camino, Pizzéria U Taliana, Pizza tutti, Pizza California, Café Efekt, pizzeria Koloseum a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie profesie: vodič VZV, alebo skladník v sklade, operátor výroby vo výrobnom podniku, predajca, alebo pracovník SBS v obchode.
Práca pre ženy:
Ženy sa jednoducho uplatnenia ako predavačky. Môžu sa ale uchádzať aj o pozície: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Kultúra, Áčko, Malina, Vila Gross v obci Likavka, hotel Hrabovo, apartmánový dom Fatrapark, apartmánový rezort Hrabovo, penzión Gejdák a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

V meste sa nachádza obchodné centrum OC STOP.SHOP. a supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Milk Agro, Hypernova (Terno) a ďalšie). Voľné miesta pre predavačku  nájdete inzerované vo výkladoch obchodov. Online inzeráty nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Mnoho príležitostí na uplatnenie ponúka pre ženy aj zdravotníctvo a školstvo. Pre kvalifikované profesie – učiteľka, zdravotná sestra, i pre nekvalifikované – upratovačka. Najväčšími zdravotníckymi zariadeniami v okrese sú Ústredná vojenská nemocnica a Národný endokrinologický a diabetologický ústav v Ľubochni. Školské zariadenia zastupujú ako základné a stredné školy, tak aj Katolícka univerzita.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese RK

Veľké firmy v Ružomberskom okrese sú v prevažnej miere koncentrované v okresnom meste.
Mesto je známe predovšetkým papierenskou výrobou. Najväčším papierenským podnikom a to v rámci širšieho regiónu je výrobca kancelárskeho papiera, spoločnosť Mondi SCP. Svoje výrobné kapacity tu má aj menšia firma Obaly Solo, ktorá, ako jej názov napovedá sa zaoberá výrobou papierových obalov.

V meste pôsobí aj odevná firma Enrico, ktorá vyrába dámske odevy. Medzi významné firmy patrí aj Slovenský vodohospodársky podnik.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Banskej Bystrici cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Liptovskom Mikuláši cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Martine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Dolnom Kubíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Brezne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Tvrdošíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: