Voľné pracovné miesta Dolný Kubín – práca a brigáda

Práca Dolný Kubín. Aktuálne ponuky zamestnania a brigády v okrese, plus praktické informácie, na ich čo najrýchlejšie získanie.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Dolný Kubín cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Dolnom Kubíne cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke, čo by mohol byť najlepší zdroj ponúk pre ZŤP. Pracovníci úradu vám môžu pomôcť aj pri hľadaní zamestnania v zahraničí.

Práca Dolný Kubín a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Dolný Kubín sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Dolnokubínskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Uvedené weby patria medzi najkvalitnejšie zdroje a väčšinou si vystačíte s nimi. Ak však hľadáte viac inzerátov, potom ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Dolnom Kubíne a okolí

Pri hľadaní brigády v Dolnom Kubíne pre študentov (ale nie len pre nich)  môžu ponúknuť príležitosť predajne obchodných reťazcov (napríklad na pozíciu pokladník).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Viacero profesií si nevyžaduje skoro nijakú zvláštnu kvalifikáciu. Predstavujú tak príležitosť na zamestnanie takmer pre každého a ihneď.
Práca pre mužov:
Skoro každý muž môže pracovať ako vodič.  Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Dolnokubínske pizzerie: Pizza Mama, Kaviareň – Pizzeria Oaza, Reštaurácia Pizzeria il Veliero, Reštaurácia Luna a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie možnosti ponúkajú veľkoobchodné sklady a logistické centrá, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Medzi dostupné pozície pre ženy patrí: predavačka, upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Belez, Green, U Zelenej lipy, City Hotel Park a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC STOP.SHOP.) a supermarkety (Tesco, Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese DK

Z priemyslu má v Dolnokubínskom okrese veľké zastúpenie hutníctvo a spravovanie kovov.

V okresnom meste v tomto odvetví pôsobí napríklad hutnícky podnik Kovohuty Dolný Kubín, ktorý sa zameriava na výrobu fero-zliatinových práškov a práškov z neželezných kovov. Spoločnosť Elkop vyrába výrobky z hliníka a ocele, napríklad radiátory, rebríky, či lešenia.

Firma Metal Steel Industry, vyrába solárne panely a podlahové vykurovacie systémy. Podobné zameranie má aj spoločnosť Univenta.

Medzi významné spoločnosti v meste patrí aj výrobca elektroinštalačného materiálu, firma SEZ.

Mimo okresného mesta patria medzi dôležitých zamestnávateľov napríklad v obci Istebné pôsobiaci hutnícky podnik OFZ, zameraný na produkciu ferozliatin, alebo spoločnosť Miba Sinter Slovakia, ktorá v obci Beňova Lehota vyrába kovové diely pre automobilky.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Ružomberku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Tvrdošíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Námestove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Čadci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Martine cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: