Voľné pracovné miesta Námestovo – práca a brigáda

Práca Námestovo. Pracovné ponuky na slovenskom internete. Aktuálne príležitosti na zamestnanie, ako aj brigádu. Najväčšie priemyselné podniky v meste a okrese.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Námestovo cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Námestove cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke. ZŤP uchádzači by tu mali nájsť najviac ponúk zo všetkých, aj nižšie spomenutých zdrojov.

Práca Námestovo a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Námestovo sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Námestovského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Obvykle stačí využívať uvedené webové stránky, pretože sú najnavštevovanejšie zo strany zamestnávateľov. Keď potrebujete ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Námestove a okolí

Pri hľadaní brigády v Námestove pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť webové stránky pracovných agentúr orientovaných na sprostredkovanie brigádnických pozícií, ale môžete to tiež, skúsiť v niektorom z obchodných reťazcov, ktoré majú v meste prevádzku.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Keď si rýchlo potrebujete nájsť nové zamestnanie, sústreďte sa na také pozície, ktoré si vyžadujú len minimálnu kvalifikáciu.
Práca pre mužov:
Napríklad skoro každý muž má vodičský preukaz, vďaka čomu sa môže zamestnať ako vodič. Podľa toho, či má skupinu B alebo aj C môže pracovať ako taxikár, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Námestovské pizzerie: Pizzeria Sole Mio, Pizzéria Palermo, ZION fast food a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie možnosti ponúkajú veľkoobchodné sklady a logistické centrá, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS. Inzeráty nájdete cez vyššie uvedené webové stránky.
Práca pre ženy:
Ak ste žena, uplatnenie si môžete nájsť napríklad ako predavačka. Medzi ďalšie dostupné pozície patrí: upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Altis, Studnička, Goral, TREND Hotel, penzión Korytnačka, Oravia a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí na jednom mieste ponúkajú obchodné ulice v centre mesta, obchodné centrá (OC Klinec, OC Marína Top, OC ORMO) a supermarkety (Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese NO

Veľké priemyselné firmy sa v Námestovskom okrese sústreďujú predovšetkým v okresnom meste.

Medzi firmy, ktoré zamestnávajú veľký počet zamestnancov patrí napríklad spoločnosť Johnson Controls, ktorá vyrába diely pre automobilový priemysel. Podobnou činnosťou sa zaoberá aj firma MAHLE Behr.

Z ďalších firiem možno spomenúť strojárenský podnik ZTS Strojárne, ktoré vyrábajú diely pre výrobcov poľnohospodárskej techniky, zemných a cestných strojov, alebo výrobcu dámskych a detských odevov, spoločnosť Makyta.

V meste sídli aj spotrebné družstvo COOP JEDNOTA Námestovo.

V okolí, v obci Oravská Lesná sa nachádza výrobný závod elektrotechnickej spoločnosti AVEX Production, vyrábajúcej diely pre elektronický priemysel. Drevospracovateľský podnik Drevoindustria Oravská píla pôsobí v obci Oravská Polhora.
V obci Oravská Jasenica má výrobné priestory firma METALTRIM, ktorá sa zaoberá výrobou prípravkov, kovoobrábaním, či výrobou zváraných kovových konštrukcií. Príležitosti pre profesie zvárač, operátor CNC stroja, atď..

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Tvrdošíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Dolnom Kubíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Čadci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Kysuckom Novom Meste cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Ružomberku cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: