Voľné pracovné miesta Čadca – práca a brigáda

Práca Čadca, Turzovka, Krásno nad Kysucou a okolie. Odkazy na najlepšie weby s aktuálnou inzerciou pracovných miest. Najvýznamnejší poskytovatelia zamestnania v okrese. Pracovné ponuky z úradu práce.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Čadca cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Čadci cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke, ktorá je vhodným zdrojom aj pre uchádzačov ZŤP.

Práca Čadca a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania teraz sú:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Čadca sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Čadčianskeho okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Vo väčšine prípadov si vystačíte so sledovaním týchto webov, ale ak by ste potrebovali viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Čadci a okolí

  • Na inzerovanie brigád je zameraný web Brigada. Ponuky nájdete na tejto webovej stránke
  • Pomerne bohatú ponuku práce na dohodu má aj Profesia. Inzercia sa nachádza na stránke www.profesia.sk/praca/cadca/na-dohodu-brigady/
  • Zaujímavé inzeráty môžete nájsť aj na iných webových stránkach, napríklad na vyššie spomenutom Bazoši.

Pri hľadaní brigády v Čadci pre študentov (ale nie len pre nich)  vám môže pomôcť napríklad personálna agentúra. Šťastie môžete skúsiť aj v predajni niektorého z obchodných reťazcov.

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Na vykonávanie niektorých profesií nebudete potrebovať žiadne špeciálne schopnosti alebo zručnosti. Môžte sa v nich preto zamestnanie takmer ihneď.
Práca pre mužov:
Keď máte vodičský preukaz, veľmi jednoducho sa viete zamestnať ako vodič a zamestnať sa ako vodič taxislužby, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Čadčianske pizzerie: Pizzeria Fontána, Bowling centrum a Pizzeria biely dom, Pizza express Michaelo, Pizzeria Fontana, Pizzeria Vanessa a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie profesie: vodič VZV, alebo skladník v sklade, operátor výroby vo výrobnom podniku, predajca, alebo pracovník SBS v obchode.
Práca pre ženy:
Najdostupnejšie pozície pre ženy sú hlavne: predavačka, upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Lipa, Centrum, Wellness Hotel Husárik, Tatra Inn a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Obchodné ulice v centre, alebo obchodné centrá (OC Ronex, OC Družba, obchodná galéria pri Kauflande), či supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa a ďalšie) ponúkajú najviac príležitostí. Ponuky nájdete na internete, ale aj priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.
Ženy si nájdu uplatnenie aj v zdravotníctve v kvalifikovaných profesiách (zdravotná sestra, lekárka), ale aj v nekvalifikovaných profesiách (upratovačka). Najväčším zdravotníckym zariadením v meste je Kysucká nemocnica s poliklinikou.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese CA

V Čadčianskom okrese má výrazné zastúpenie drevospracujúci priemysel, ale ešte viac sú zastúpené spoločnosti, ktoré vyrábajú komponenty pre automobilový priemysel.

Medzi firmy, ktoré zamestnávajú najviac ľudí v okresnom meste však patria aj spoločnosti pôsobiace v iných odvetviach. Odevný priemysel zastupujú napríklad textilná spoločnosť Kufner Textil, alebo firma Belfein Slovakia, zameraná na produkciu pančuchových výrobkov. Významnou potravinárskou spoločnosťou sú Kysucké pekárne, ktoré pečú chlieb, pečivo a cukrárske produkty.

Do spomenutých výrobcov automobilových dielov možno spomenúť firmy AVC, ktorá sa zaoberá aj výrobou strojov, či firmu TI-Hanil Slovakia, ktorá produkuje palivové a brzdové zväzky.

Mimo Čadce, v blízkej obci Čadečka, pôsobí v rovnakej oblasti aj spoločnosť Kendrion-Ferrex.

K väčším podnikom v okolí, ktoré sa zaoberajú spracovaním dreva patrí Turzovská Drevárska Fabrika s výrobnou prevádzkou v meste Turzovka, v meste Krásno nad Kysucou firma SWEDWOOD Slovakia, alebo firma K-TEN DREVO, z obce Makov.

Príležitosti zamestnania predstavujú aj firmy využívajúce na podnikanie priemyselný park Krásno nad Kysucou.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Kysuckom Novom Meste cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Bytči cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Námestove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Dolnom Kubíne cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: