Novostavby Čadca a okolie

Pre záujemcov o moderné bývanie ponúka Čadca niekoľko príležitostí. Ďalšie sa nachádzajú v okolí okresného mesta.

Novostavby bytov na predaj v Čadci

  1. Nové Byty na predaj v Čadci v najväčšej miere ponúka predovšetkým Rezidencia Martinkov potok. Bytový dom sa nachádza juhozápadne od centra mesta, medzi ulicami Jána Kollára a Bajzova. Jedná sa o tichú lokalitu s množstvom zelene, s komplexnou občianskou vybavenosťou. Na desiatich poschodiach bytového domu sa nachádzajú 1 až 4 izbové byty, pričom prevládajúcimi sú 2 a 3 izbové. Spolu sa v novostavbe nachádza 76 bytov. Na parkovanie sú k dispozícii garáže a väčší počet krytých a nekrytých parkovacích miest.
  2. Ďalšia novostavba bola postavená o niečo bližšie k centru. Šestnásť nových bytov na predaj pribudlo v Čadci vďaka výstavbe polyfunkčného bytového domu Sofia. V do svahu postavenom štvorpodlažnom objekte sa na troch poschodiach nachádza 1 až 4 izbové byty. Najviac z nich je 3 izbových, o niečo menej je 2 izbových a po dva sú 1 a 4 izbové byty. Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory.

Nové byty v okrese Čadca

Vďaka prírodným podmienkam boli v okrese Čadca realizované aj výstavba ďalších rezidenčných nehnuteľností. 10 kilometrov východne od Čadce nad obcou Oščadnica, v lyžiarskom stredisku Snowparadise Veľká Rača Oščadnica boli vybudované dva apartmánové domy s viac ako šesťdesiatkou 1 až 3 izbových apartmánov. V rovnakej lokalite bol postavený aj ďalší, o niečo vyšší šesťpodlažný apartmánový dom – chata Čučoriedka.

Turzovka

V meste Turzovka boli postavené nové byty na predaj na ulici Rudolfa Jašíka, v blízkosti centra. V štvorpodlažnom bytovom dome, pozostávajúcom z dvoch sekcií sa nachádza celkovo 24 bytov. Byty sú 1 až 3 izbové (1 izbové byty sú dva, na prízemí).

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Čadca

Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Kysuckom Novom Meste – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Bytči – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Námestove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Dolnom Kubíne – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: