Novostavby Kysucké Nové Mesto a okolie

Kysucké Nové Mesto je zaujímavé svojou len desať kilometrovou vzdialenosťou od krajského mesta. Aj preto je tu realizovaných najviac rezidenčných novostavieb spomedzi okresov okolo Žiliny.

Novostavby bytov na predaj v Kysuckom Novom Meste

  1. Najväčšia výstavba prebiehala v severovýchodnej časti Kysuckého Nového Mesta, na ulici Československej armády na sídlisku Kamence. Bytové domy projektu Kamence sú päťpodlažné, pričom najvyššie poschodie je riešené ako podkrovie. Nachádzajú sa v nich 1 až 3 izbové byty, pričom v každom bytovom dome sa spolu nachádza 31 bytov. Na parkovanie sú vyhradené parkovacie státia pri dome.
  2. Nove byty vznikajú aj v centre Kysuckého Nového Mesta, ako nadstavby starších bytových domov. Na ulici Litovelská bola realizovaná prestavba podkrovia trojpodlažného bytového domu, vďaka ktorej vzniklo štvrté podlažie a na ňom štyri nové byty na predaj. Po dva 2 a 3 izbové byty. Podobný je aj projekt na ulici Dlhomíra Poľského, so siedmimi novými 1 a 2 izbovými bytmi.

Nové byty v okrese Kysucké Nové Mesto

Ďalšie novostavby na predaj boli vybudované v blízkom okolí okresného mesta.

  • V obci Radoľa, vzdialenej necelý kilometer juhovýchodne od Kysuckého Nového Mesta bola takisto realizovaná nadstavba bytového domu, vďaka ktorej vznikli na štvrtom podlaží dve bytové jednotky – 2 a 3 izbový byt.
  • Nové byty boli postavené aj v obci Kysucký Lieskovec nachádzajúcej sa len 5 kilometrov severovýchodne od okresného mesta. Štvorpodlažný polyfunkčný objekt projektu Liesky dal vzniknúť viac ako tridsiatke bytov. Byty sú 1 až 4 izbové.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Kysucké Nové Mesto

Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Čadci – moderné a komfortné bývanie

Nové byty v Bytči – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Námestove – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: