Voľné pracovné miesta Kysucké Nové Mesto – práca a brigáda

Práca Kysucké Nové Mesto. Pracovné príležitosti v meste ale aj obciach okresu. Aktuálne voľné miesta na zamestnanie, alebo brigádu.


Zaujíma vás práca na doma? Potom pokračujte na tejto stránke.
Chcete si nájsť prácu mimo Slovenska? Prečítajte si, ako si úspešne nájsť prácu v zahraničí.

Voľné pracovné miesta v okrese Kysucké Nové Mesto cez úrad práce (aj pre ZŤP)

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) zverejňuje voľné pracovné miesta v Kysuckom Novom Meste cez web ISTP (Internetový sprievodca trhom práce) na tejto stránke čo je spomedzi všetkých jeden z najlepších zdrojov ponúk pre ZŤP.

Práca Kysucké Nové Mesto a okolie na Profesia, Kariéra, …

Najlepšie online zdroje pre hľadanie zamestnania sú teraz:
Najväčšie pracovné portály:

  • Práca pre okres Kysucké Nové Mesto sa na portáli Profesia nachádza na tejto stránke
  • Na portáli Kariéra sa voľné miesta nachádzajú tu

Najnavštevovanejšie inzertné portály:
Inzeráty z Kysuckonovomestského okresu s ponukou zamestnania nájdete na najobľúbenejšom inzertnom portáli Bazoš. Zobrazia sa vám po kliknutí na tento odkaz.

Keď sa nechcete preberať rovnakými inzerátmi, tak v zásade je postačujúce využívať len uvedené webové stránky. Inak keď hľadáte viac inzerátov, ďalšie pracovné a inzertné portály na ktoré sa môžete pozrieť nájdete TU.

Možnosti brigády v Kysuckom Novom Meste a okolí

Pri hľadaní brigády v Kysuckom Novom Meste pre študentov (ale nie len pre nich) môžete navštíviť pracovné agentúry. Príležitosti ponúkajú aj veľké predajne obchodných reťazcov (ich zoznam nájdete nižšie).

Najdostupnejšia práca pre mužov a ženy

Existujú profesie, ktoré si nevyžadujú špeciálnu kvalifikáciu a môže ich vykonávať takmer každý a ihneď, s krátkym zaškolením.
Práca pre mužov:
Takmer každý muž má vodičský preukaz skupiny B alebo aj C a môže tak pracovať ako vodič – taxislužby, kuriér, či robiť rozvoz (tovaru, donáška pizze a pod.). Kysuckonovomestské pizzerie: Pizza express Michaelo, Pizzéria Viola, PIZZA LUNARIO, Pizza VERA a ďalšie.
Možnosti práce pre vodiča
Ďalšie príležitosti prinášajú sklady, kde môžete pracovať ako vodič VZV, alebo skladník, výrobné firmy, kde sa môžete zamestnať ako operátor výroby, ale aj obchody, kde môžete pracovať ako predajca, prípadne ako člen SBS.
Práca pre ženy:
Ženy si môžu nájsť uplatnenie ako predavačka v obchode, ale aj na pozíciách upratovačka, chyžná v hoteli (v meste sa nachádza napríklad hotel Kriváň, Skalka, Mýto, penzión EURÓPA, motel Skalka
v obci Radoľa a ďalšie), či čašníčka v hotelovej alebo samostatnej reštaurácii.

Predavačka – tipy

Najviac príležitostí pre predavačky ponúkajú v meste supermarkety (Lidl, Billa a ďalšie). Ponuky nájdete priamo vo výkladoch obchodov. Inzeráty online nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.

Kto zamestnáva najviac ľudí v okrese KM

Z priemyslu má v Kysuckonovomestskom okrese najväčšie zastúpenie kovovýroba. Medzi najdôležitejšie podniky, čo sa počtu zamestnancov týka patria v okresnom meste napríklad výrobcovia ložísk podniky INA Kysuce a KINEX-KLF, výrobca tepelne spracovaných výkovkov firma KLF-ZVL Kováčňa, či kovospracovateľský podnik KINEX Strojáreň.

Nie len v okresnom meste, ale aj v obci Oščadnica pôsobí drevospracovateľská spoločnosť FRACHO Oščadnica.

Pri hľadaní zamestnania môžete využiť aj služby pracovných agentúr. Odkaz na zoznam agentúr pôsobiacich v meste nájdete pod článkom.

Príležitosti v okolí okresu

Zamestnanie v Žiline cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Čadci cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Zamestnanie v Bytči cez Profesia a ďalšie najlepšie weby
Zamestnanie v Námestove cez Profesia a ďalšie najlepšie weby

Pozrite si aj: