Novostavby Dolný Kubín a okolie

Záujem investorov neobišiel ani Dolný Kubín. Aj keď bytová výstavba v okresnom meste neprebieha veľmi prudkým tempom, v asi najzaujímavejšej lokalite, na sídlisku Brezovec bolo postavených hneď niekoľko bytových domov.

Novostavby bytov na predaj v Dolnom Kubíne

Sídlisko Brezovec sa nachádza v blízkosti centra a má komplexnú občiansku vybavenosť.

  1. Novostavby na predaj v Dolnom Kubíne na Brezovci vznikli predovšetkým na ulici Nemocničná. Bola tu realizovaná napríklad päťpodlažná novostavba s 25 novými bytmi. Byty v tejto novostavbe sú 1 až 3 izbové, na prízemí sa nachádzajú garáže.
  2. Viac bytov ponúka bytový komplex Kubínske terasy. Pozostáva z dvoch rôzne vysokých sekcií, v ktorých sa nachádzajú 2 až 5 izbové byty, medzi ktorými prevažujú 3 izbové. Byty sú štandardné, ale aj veľkometrážne. Bytom je k dispozícii podzemná garáž s garážovými státiami a vonkajšie parkovisko.
  3. Na Brezovci, ale na ulici Jána Hollého bol postavený päťpodlažný polyfunkčný bytový dom Zlatá Jeseň. Nachádza sa v ňom spolu 42 bytov 1 až 3 izbových, pričom v tomto prípade prevažujú 2 izbové byty. Bytové priestory sa nachádzajú na všetkých piatich podlažiach. Parkovanie je riešené formou parkovacích státí pri objekte.
  4. Nové byty sa nachádzajú aj na ulici Ľudovíta Štúra.

Nové byty v Dolnom Kubíne v iných lokalitách

Príležitosti na bývanie v novostavbe vznikli aj v štvorposchodovom objekte na rohu ulíc Československej armády a Milana Rastislava Štefánika severne od centra mesta, niekoľko aj v mestskej časti Kňažia na severovýchodnom okraji Dolného Kubína.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Dolný Kubín

Nové byty v Ružomberku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Tvrdošíne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Námestove – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Čadci – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Martine – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: