Novostavby Martin a okolie

Byty v novostavbeMartin patrí v žilinskom kraji medzi mestá, ktoré priťahovali najväčší záujmu developerov. Aj napriek tomu, že nie všetky projekty boli zrealizované, nové byty na predaj v Martine boli postavené vo viacerých lokalitách a v rôznych štandardoch, záujemcovia o bývanie v novostavbe si tak majú z čoho vyberať.

Novostavby bytov na predaj v Martine

Centrum a okolie

  1. Na Kuzmányho ulici, len niekoľko minút peši severozápadným smerom od úplného centra mesta bol postavený päťpodlažný bytový dom. Nachádzajú sa v ňom prevážne 2 a 3 izbové byty, na najvyššom poschodí aj 4 izbové. Celkovo sa v bytovom dome nachádza 18 bytov. Parkovanie rieši podzemná garáž a vonkajšie parkovisko.
  2. Severne od centra, na ulici Ambra Pietra sa nachádza päťpodlažný polyfunkčný bytový dom Átrium. Na druhom až piatom podlaží sa nachádzajú 2 až 4 izbové byty, ktorých je v dome spolu viac ako osemdesiat. Garáže sa nachádzajú priamo v objekte a pri objekte parkovacie státia. Zaujímavým prvkom projektu je otvorený oddychový priestor – átrium v rámci objektu s detským ihriskom.
  3. Bývanie v tesnej blízkosti centra ponúka aj projekt štvorpodlažného polyfunkčného bytového domu Variant realizovaného na Štúrovom námestí. Trinásť bytov je 1 až 3 izbových.

Severne od centra (Priekopa, Podháj)

  1. V časti Podháj severozápadne od centra mesta pribudli novostavby v rámci projektu novej obytnej zóny nazvanej Nový Martin, ktorý okrem výstavby bytov počíta aj so stavbou rodinných domov. V trojpodlažných bytových domoch sa nachádzajú 1 až 4 izbové byty. Na parkovanie je možné využiť parkovacie státia pri bytovom dome.
  2. Osempodlažná novostavba bytového domu bola postavená pri Vrútkach, v mestskej časti Martin – Priekopa, v severnej časti okresného mesta, na ulici J. Š. Šikuru. Nachádza sa v nej 32 bytov. Na najvyššom poschodí 4 izbové, na nižších 1 až 3 izbové byty. Parkovanie je možné pri objekte.
  3. Ďalšia osempodlažnú novostavbu v časti Priekopa predstavuje projekt bytového domu na ulici Volgogradská. Rovnako s 32 bytmi.
  4. Nové byty boli postavené aj v polyfunkčnom bytovom dome na ulici Medňanského.

Južne od centra (Ľadoveň)

Na Ľadovni, v juhovýchodnej časti Martina, na ulici Viliama Šípoša boli postavené dva bytové domy projektu Martinské terasy. V šesťpodlažných bytových domoch sa nachádzajú 1 až 4 izbové byty, ktorých je spolu 40. V jednom dome sa nachádza 18 a v druhom 22 bytov. Na parkovanie sú k dispozícii garáže, alebo parkovacie státia pri objekte.

Novopostavené bytové domy v okolí okresu Martin

Nové byty v Ružomberku – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Žiline – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Dolnom Kubíne – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Turčianskych Tepliciach – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Prievidzi – moderné a komfortné bývanie
Nové byty v Banskej Bystrici – moderné a komfortné bývanie

Pozrite si aj: